Jakim cudem nikt inny tego nie zauważył? KOSMICZNA kompromitacja MSZ Izraela!

Jakim cudem nikt inny tego nie zauważył? KOSMICZNA kompromitacja MSZ Izraela! Źródło:

Cała Polska mówi dziś tylko o ustawie nowelizującej ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej, której podpisanie zapowiedział Andrzej Duda. Prezydent podpisze ustawę, a następnie odeśle ją do Trybunału Konstytucyjnego. 

W odpowiedzi na decyzję prezydenta, natychmiast swoje oświadczenie wydali Żydzi. Niestety, to całkowita kompromitacja MSZ Izraela. ZOBACZ TAKŻE: Ukraińcy zapowiadają brutalne zamieszki w Polsce. „Wyjdzie nas ponad milion, uzbrojonych” - Mamy nadzieję, że uda nam się uzgodnić zmiany i poprawki w nowelizacji ustawy o IPN, gdy będzie się nią zajmował Trybunał Konstytucyjny - ogłosili Żydzi. To absurdalna kompromitacja i efektowny przykład na to, że izraelscy dyplomaci nie wiedzą, o czym mówią. O co chodzi? Już tłumaczymy.

Nie można nowelizować nowelizacji

Na etapie, w którym ustawa nowelizująca znajdzie się w Trybunale, będzie już podpisana. Oznacza to, że nie można będzie jej już zmienić! O ile w przypadku zwykłej ustawy byłoby to możliwe, tak ustawy nowelizującej inną ustawę nie można nowelizować jeszcze raz. Nic zresztą dziwnego - prowadziłoby to do absurdalnych "piramidek" i dawało poczucie kompletnej niestabilności prawa. ZOBACZ TAKŻE: Piekielnie mocny wywiad naczelnego rabina Polski. Miażdży Izrael i PiS Wprost mówi o tym § 91 ust. 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów ws. Zasad techniki prawodawczej: - § 91. 1. Nie nowelizuje się przepisów zmieniających inną ustawę. Efekt? Oświadczenie MSZ Izraela nadaje się wyłącznie do śmieci. Ich plany są bowiem po prostu nielegalne. ZOBACZ TAKŻE: Ogólnokrajowa dezinformacja! Ustawa wcale NIE obowiązuje i nie chodzi o TK Następny artykuł