Komenda opowiada o horrorze
YouTube tvn.pl
Irmina Jach - 18 Września 2020

Dopiero teraz ujawniono, co współwięźniowie zrobili Komendzie. Nikt nie miał pojęcia

Tomasz Komenda w wywiadzie z dziennikarzem z portalu Wirtualna Polska zdecydował się ujawnić, co przeżywał podczas pobytu w więzieniu. Były skazaniec przeżył bardzo ciężkie chwile, każdy jego dzień naznaczony był kolejnymi trudnościami. Nikt nie miał pojęcia, że było aż tak źle. Dopiero teraz opowiedział o tym, co zrobili mu współwięźniowie.

Tomasz Komenda w ostatnich miesiącach pozostaje w centrum zainteresowania krajowych mediów. Mężczyzna, który w 2018 roku wyszedł na wolność po wielu latach spędzonych w więzieniu i został oczyszczony z zarzutów, nadal przeżywa dramat osobisty. Czas spędzony za kratami odcisnął piętno na jego życiu. Codzienność byłego skazańca już nigdy nie będzie wyglądała tak, jak przed usłyszeniem wstrząsającego wyroku.

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

Tomasz Komenda przeżył horror w więzieniu

Tomasz Komenda został skazany w 2004 roku prawomocnym wyrokiem Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu na karę 25 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie i zabójstwo 15-letniej mieszkanki Miłoszyc nieopodal Wrocławia, Małgorzaty Kwiatkowskiej. Dziewczyna została zamordowana w noc sylwestrową, podczas zabawy w dyskotece Alcatraz w rodzinnym mieście. Cztery lata po odnalezieniu jej zmasakrowanego ciała, wyemitowano program, w którym pokazano portret pamięciowy sprawcy. Sąsiadka Tomasza Komendy bez wahania wskazała na niego. Mężczyzna, mimo braku jednoznacznych dowodów, został skazany na 25 lat pozbawienia wolności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

Tomasz Komenda przyznaje, że czas spędzony w więzieniu był dla niego niezwykle traumatyczny. Przed usłyszeniem wyroku nie miał pojęcia, jak wygląda świat za kratami. Nigdy nie dostał nawet mandatu. Spotkał się z przemocą, która odcisnęła piętno na jego psychice. Do tej pory, gdy widzi w telewizji materiały o resocjalizacji więźniów, przełącza kanał. Horror, który rozgrywał się za bramami więzienia, był tak ogromny, że Tomasz Komenda trzykrotnie próbował popełnić samobójstwo. Twierdzi, że nie oszczędzali go także strażnicy.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Ministerstwo zdrowia właśnie podało najgorszą możliwą wiadomość. Polacy zamarli

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Więźniowie, z którymi spotykał się każdego dnia, dopuścili się wstrząsających czynów. Były więzień wyznał, że tatuaże widoczne na jego ciele nie powstały na jego życzenie. Skazani traktowali jego ciało jak brudnopis, testowali na nim prowizoryczne maszynki do tatuażu.

- To nie są tatuaże. To jest brudnopis (...). Na mnie tusz sprawdzali. Usunę je, jak tylko będę miał za co - powiedział Tomasz Komenda w rozmowie z redaktorem Wirtualnej Polski, Arturem Zaborskim.

Tomasz Komenda marzy o tym, by jak najszybciej pozbyć się stygmatyzujących symboli. Niestety, w tym momencie nie pozwala mu na to kiepska sytuacja finansowa. Proces o odszkodowanie za niesłuszne skazanie wciąż trwa. W tym momencie mężczyzna ma do dyspozycji wyłącznie bon, którego wartość wynosi 500 złotych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącej
  2. TVP przekazała fantastyczne wiadomości. Chodzi o polskie kluby w Lidze Europy, kibice będą zachwyceni
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Mięso mielone zmieniło kolor na szary? Specjaliści nie mają wątpliwości, możesz z nim zrobić tylko jedno

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News