komary ciało zdjęcie
Pixabay 41330
Joanna Szwalikowska - 11 Października 2020

W wieku 6 lat boleśnie pokąsały go komary. 20 lat później jego ciało wygląda przerażająco

27-latek w dzieciństwie został bardzo boleśnie pokąsany przez komary. Choć na nogach chłopca pojawiły się wówczas małe rany, rodzice zignorowali to, myśląc, że to zwyczajne podrapania spowodowane zabawą. Nie mogli pomylić się bardziej. Teraz ciało mężczyzny wygląda przerażająco.

Bong Thet pochodzi z prowincji Chhang w Kambodży i od dziecka chciał zostać piłkarzem. Gdy miał zaledwie 6 lat, został jednak bardzo boleśnie pogryziony przez komary co raz na zawsze przekreśliło jego marzenia. Po latach widok jego ciała jest przerażający.

"Sanatorium miłości": Uczestniczka przeżyła dramatWielki dramat gwiazdy „Sanatorium miłości". Śmierć przyszła niespodziewanieCzytaj dalej

Chłopiec został pogryziony przez komary. Widok jego ciała po latach przeraża

W wieku 6 lat chłopiec został pogryziony przez komary, po czym na jego stopach pojawiły się małe rany. Rodzice byli pewni, że to jednak zwyczajne zadrapania, dlatego zignorowali sprawę. Kiedy Thet miał 12 lat wokół jego stopy pojawiły się grudki. Rodzice chłopca nie byli jednak w stanie zapewnić mu leczenia, ponieważ nie mieli na to pieniędzy. Choroba rozwijała się więc dalej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

W pewnym momencie doszło do tego, że Bong rzucił szkołę, ponieważ chodzenie stawało się dla niego coraz trudniejszym zadaniem. O chorobie dowiedziała się biznesmenka Dana Try, która postanowiła mu pomóc. Przekazała 2,5 tys. dolarów na leczenie. Bong miał wówczas już 20 lat. Dzięki przekazanej darowiźnie mógł pójść na pierwszą wizytę u lekarza.

Diagnozą lekarzy okazała się filarioza limfatyczna, czyli choroba pasożytnicza, która wywoływana jest przez mikroskopijne robaki. Dostają się one do organizmu poprzez ukąszenia komarów. Bong prawdopodobnie zaraził się nią jeszcze w dzieciństwie. Efektem ubocznym choroby jest słoniowacizna, czyli obrzęk limfatyczny. To jedna z głównych przyczyn niepełnosprawności na całym świecie.

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Rozpacz, trwa pilna akcja ratunkowa. ”Możemy potwierdzić trzecią ofiarę”’

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

Bong otrzymał leki, które pomagają mu jakkolwiek radzić sobie z tą straszną chorobą. Pogryziona noga 27-latka jest pięciokrotnie większa od drugiej. Obecnie mężczyzna jest zmuszony ciągnąć spuchniętą kończynę po ziemi w trakcie poruszania się. Niestety marzenia o byciu piłkarzem porzucił już dawno. Jest jednak bardzo wdzięczny dobroczyńcom za bezinteresowną pomoc, jakiej mu udzielili.

- To ułatwi mi życie, a świadomość, że są ludzie, którzy się o mnie troszczą, sprawia, że ​​czuję się szczęśliwy - mówił Bong, cytowany przez portal o2.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. B. premier pokazał prywatną wiadomość od Andrzeja Dudy. Prezydent raczej wolałby, aby nigdy nie wyciekła
  2. Znany piłkarz zmarł na stole operacyjnym. Dramatyczna śmierć wstrząsnęła fanami futbolu
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Policjanci znaleźli w sklepie woreczek, zawartość ich onieśmieliła. Teraz szukają szczęśliwego właściciela

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News