O ostatnim spocie PiS, który uderzał w partię rządzącą pisaliśmy dwa tygodnie temu. Właśnie ukazał się nowy materiał wyprodukowany przez Prawo i Sprawiedliwość. Tym razem pokazuje jak PO radziła i radzi sobie z problemem dopalaczy.

Spot został zamieszczony wczoraj na Youtube i nosi nazwę „Dopalacze – kolejna wizerunkowa kampania PO”. PiS pokazuje w materiale działania Platformy Obywatelskiej na drodze do likwidacji dopalaczy.

Tak jak w spocie „Wiarygodność” i tu posłużono się archiwalnymi wypowiedziami Ewy Kopacz. Wykazano rozbieżności między wypowiedziami pani premier, a stanem faktycznym. W tym celu zestawiono badania GIS, wykazujące, że w 2015 roku liczba zatruć dopalaczami jak na razie wynosi 2513 i jest ona prawie pięciokrotnie większa w stosunku do roku 2010, w którym to roku Ewa Kopacz ogłaszała sukces i chwaliła ustawę o dopalaczach.

Spot pokazuje także bezradność obecnego ministra zdrowia, Mariana Zembali, który „oddala pytanie” dziennikarki na temat dopalaczy i pyta ją „co pani by zaproponowała?”.

https://www.youtube.com/watch?v=-BEQ_iJWE2g

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

...

Zobacz również