Jak dowiedzieli się dziennikarze Radia Zet policja poszukuje kolejnego konwojenta, który zniknął z przewożonymi pieniędzmi. Tym razem chodzi o warszawską firmę ochroniarską i 2 miliony złotych.

Na początku sierpnia informowaliśmy o konwojencie ze Swarzędza (woj. wielkopolskie), który pod koniec lipca zniknął z 8 milionami złotych należących do klientów banków i innych instytucji. Policja wciąż go szuka.

Najwyraźniej jeden z jego kolegów po fachu z Warszawy postanowił iść w jego ślady i również ukradł pieniądze, które przewoził jako konwojent.

Chodzi o 41-letniego mieszkańca warszawskiego Bródna, Grzegorza L., który po odebraniu w sumie 2 milionów złotych z różnych punktów w Warszawie, zakupił w jednej z galerii dużą torbę, do której przepakował pieniądze. Mężczyzna porzucił służbowy samochód niedługo potem i zniknął.

Firma zatrudniająca poszukiwanego konwojenta zorientowała się, że coś jest nie tak tego samego dnia dopiero o godzinie 22 gdy dyspozytor zauważył, że Grzegorz L. nie zdał służbowej broni.

Policja wciąż go poszukuje i nie zdradza na razie więcej szczegółów.

Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh, źródło: radio zet

...

Zobacz również