Tę aferę PiS chciał zatuszować. Za chwilę dowie się o niej cały świat

Tę aferę PiS chciał zatuszować. Za chwilę dowie się o niej cały świat

Rząd PiS znalazł się w centrum kolejnej, wielkiej afery! Wszystko na swoim oficjalnym Facebooku ujawnił Krzysztof Brejza. Polityk opozycji nie ukrywa swojego oburzenia takim obrotem spraw. Teorie spiskowe w końcu zaczynają mieć sens. Polska przez ten cały czas była wykorzystywana i niszczona.

Na zdjęciu udostępnionym przez Krzysztofa Brejzę widać dokument dotyczący importu śmieci z innych krajów do Polski. Jak widać, nasza ojczyzna była do tej pory wykorzystywana jako jedno, wielkie wysypisko dla całego świata! Nie tylko krajów sąsiadujących, ale również Australii czy nawet Nigerii. Około 100 tys. ton śmieci jest naprawdę sporym problemem. Zwłaszcza, gdy zastanowimy się, gdzie one wszystkie znikają.

Rząd PiS w centrum ogromnej afery

Polityk z Platformy Obywatelskiej zauważa, że od rozpoczęcia panowania PiS ilość sprowadzanych do kraju śmieci wzrosła dwukrotnie. Problemu by nie było, gdyby nie fakt, że większość sprowadzanych śmieci nie może być poddana recyklingowi. Co więc się robi? Z doświadczenia ostatnich miesięcy możemy wysnuć tylko jeden wniosek. Odpady się składuje, a kiedy upływa termin ich składowania są podpalane, aby obniżyć koszty utylizacji odpadów. Tego typu teorię przyjmuje większość Polaków. - Co za ludzie, co za rząd? Sprzedają Polskę, trują i niszczą, za śmierdzącą kasę - pisze internautka na Facebooku oburzona całą sytuacją. Czy ratowanie budżetu państwa przez zbieranie śmieci można uznać za dobry krok? Trudno na to pytanie odpowiedzieć twierdząco, zwłaszcza że duże miasta Polski już teraz mają problem ze smogiem. Podpalanie wysypisk i składowisk śmieci tylko pogarsza problem, z którym od dłuższego czasu się borykamy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda cierpi na chorobę filipińską?! Szokujące nagranie krąży po sieci
  2. Europa w szoku. Adam Nawałka obejmuje silną reprezentację
  3. Kolejny świadek ws. katastrofy smoleńskiej. To przewróci polską sceną polityczną
  4. Gwiazda TVP o morświnach i fokach: To, to ścierwo, jak kret w ogrodzie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News