Kogel-Mogel 3 już niedługo zawita na ekrany wszystkich kin w kraju. Na takie wydarzenie czekało wielu Polaków. Już przed premierą wszyscy chcieliby poznać historię bohaterów. Jednego z nich spotkał najgorszy los, a przecież był uwielbiany przez wszystkich.

Kogel-Mogel już przed laty był kultową komedią. Wielu z nas pamięta wspólne sesje przed telewizorem, gdzie śmialiśmy się do rozpuku, oglądając najlepsze sceny z filmu. Już 25 stycznia będziemy świadkami historycznej premiery i powrotu jednej z najlepszych komedii w Polsce.

Kogel-Mogel 3 – kto w nim wystąpi?

Fani już przed premierą dopytywali o fabułę nowego filmu. Każdy chciałby się dowiedzieć, czy stare wątki będą kontynuowane i kogo zobaczymy w ekranizacji nowego Kogla-Mogla. Na pewno wystąpi Grażyna Błęcka-Kolska, która ponownie wcieli się w rolę Kasi czy Ewę Kasprzyk jako panią Wolańską. Nie zabraknie również małego Piotrusia, zagra go Maciej Zakościelny. Aktor, który grał go wcześniej, nie jest już związany z branżą.

Dopytywano również o inną ważną postać, bez której nie byłoby tego filmu. Chodzi o Pawła Zawadę, partnera Kasi granego przez Dariusza Siatkowskiego. Aktor zmarł nagle 11 października 2008 roku. Autorka książki oraz scenariusza, na podstawie których film został nagrany, musiała w jakiś sposób obejść ten wątek.

Nie będzie filmowego Pawła?

W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Ilona Łepkowska powiedziała, że nie mogła do filmu komediowego wtrącić wątku śmierci, więc pokazała coś, co jest ostatnio „na czasie”:

– Film jest komedią. I też nie chciałam, żeby śmierć bliskiej osoby; męża, ojca dziecka ciążyła nad wątkiem Kasi, więc stwierdziłam, że jednak mimo wszystko rzadziej zostajemy wdowami, częściej się rozwodzimy – taka jest prawda o dzisiejszych małżeństwach – więc w książce jest opisane, jak dochodzi do rozstania pomiędzy Pawłem a Kasią i jak dochodzi do tego, że on mieszka w tej chwili w Holandii, w Amsterdamie i ma całkiem nową świeżą żonę – mówi Łepkowska.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Meghan Markle rozbiła królewską skarbonkę! Nie do wiary, ile kosztują jej ciuchy

Jak widać, postać Pawła nie pojawi się na ekranach filmowych. Niektórzy internauci stwierdzili, że autorka dobrze zrobiła i taki wątek nie popsuje humoru zawartego w filmie. Inni natomiast mówią, iż spotkał go najgorszy los i przedstawiono go jako tego niedobrego, który uciekł za granicę.

Faktem jest, że wszyscy fani filmu kochali Pawła, gdyż grał go naprawdę świetny aktor i nie da się go zastąpić nikim innym. To niestety nie jest jedyna postać, która nie wystąpi ze względu na śmierć artysty. W Kogel-Mogel 3 nie zobaczymy Jerzego Turka, który wcielał się w rolę ojca filmowej Kasi. Ten zmarł w 2010 roku w wieku 76 lat. Fani mają jednak nadzieję, że na premierze będą się świetnie bawić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Lara Gessler szybko się pocieszyła. W polskim showbiznesie aż zawrzało
  4. Irena Dziedzic czuła, że niedługo umrze? Szokujące odkrycie, tego nie wiedział nikt
  5. Małgorzata Rozenek ma wielkie marzenie. Nie mówi o tym na co dzień, to wyciska łzy

Elżbieta Jaworowicz nie mówi o sobie całej prawdy. Jej prywatne sekrety wbiją Was w fotele!