W Koglu-Moglu kochali go wszyscy! Teraz czeka go najgorszy los

W Koglu-Moglu kochali go wszyscy! Teraz czeka go najgorszy los

Kogel-Mogel 3 już niedługo zawita na ekrany wszystkich kin w kraju. Na takie wydarzenie czekało wielu Polaków. Już przed premierą wszyscy chcieliby poznać historię bohaterów. Jednego z nich spotkał najgorszy los, a przecież był uwielbiany przez wszystkich.

Kogel-Mogel już przed laty był kultową komedią. Wielu z nas pamięta wspólne sesje przed telewizorem, gdzie śmialiśmy się do rozpuku, oglądając najlepsze sceny z filmu. Już 25 stycznia będziemy świadkami historycznej premiery i powrotu jednej z najlepszych komedii w Polsce.

Kogel-Mogel 3 - kto w nim wystąpi?

Fani już przed premierą dopytywali o fabułę nowego filmu. Każdy chciałby się dowiedzieć, czy stare wątki będą kontynuowane i kogo zobaczymy w ekranizacji nowego Kogla-Mogla. Na pewno wystąpi Grażyna Błęcka-Kolska, która ponownie wcieli się w rolę Kasi czy Ewę Kasprzyk jako panią Wolańską. Nie zabraknie również małego Piotrusia, zagra go Maciej Zakościelny. Aktor, który grał go wcześniej, nie jest już związany z branżą. Dopytywano również o inną ważną postać, bez której nie byłoby tego filmu. Chodzi o Pawła Zawadę, partnera Kasi granego przez Dariusza Siatkowskiego. Aktor zmarł nagle 11 października 2008 roku. Autorka książki oraz scenariusza, na podstawie których film został nagrany, musiała w jakiś sposób obejść ten wątek.

Nie będzie filmowego Pawła?

W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Ilona Łepkowska powiedziała, że nie mogła do filmu komediowego wtrącić wątku śmierci, więc pokazała coś, co jest ostatnio "na czasie": - Film jest komedią. I też nie chciałam, żeby śmierć bliskiej osoby; męża, ojca dziecka ciążyła nad wątkiem Kasi, więc stwierdziłam, że jednak mimo wszystko rzadziej zostajemy wdowami, częściej się rozwodzimy - taka jest prawda o dzisiejszych małżeństwach - więc w książce jest opisane, jak dochodzi do rozstania pomiędzy Pawłem a Kasią i jak dochodzi do tego, że on mieszka w tej chwili w Holandii, w Amsterdamie i ma całkiem nową świeżą żonę - mówi Łepkowska. DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak widać, postać Pawła nie pojawi się na ekranach filmowych. Niektórzy internauci stwierdzili, że autorka dobrze zrobiła i taki wątek nie popsuje humoru zawartego w filmie. Inni natomiast mówią, iż spotkał go najgorszy los i przedstawiono go jako tego niedobrego, który uciekł za granicę. Faktem jest, że wszyscy fani filmu kochali Pawła, gdyż grał go naprawdę świetny aktor i nie da się go zastąpić nikim innym. To niestety nie jest jedyna postać, która nie wystąpi ze względu na śmierć artysty. W Kogel-Mogel 3 nie zobaczymy Jerzego Turka, który wcielał się w rolę ojca filmowej Kasi. Ten zmarł w 2010 roku w wieku 76 lat. Fani mają jednak nadzieję, że na premierze będą się świetnie bawić.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Lara Gessler szybko się pocieszyła. W polskim showbiznesie aż zawrzało
  4. Irena Dziedzic czuła, że niedługo umrze? Szokujące odkrycie, tego nie wiedział nikt
  5. Małgorzata Rozenek ma wielkie marzenie. Nie mówi o tym na co dzień, to wyciska łzy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News