Gwiazda Kogel-Mogel 3 przerywa milczenie. Tylko ona dobrze wypadła w filmie

Gwiazda Kogel-Mogel 3 przerywa milczenie. Tylko ona dobrze wypadła w filmie Źródło: .

"Kogel Mogel 3" był wyjątkowo oczekiwaną produkcją, która wzbudzała gigantyczne emocje. Jednak po premierze posypały się na nią gromy. Jedna z gwiazd postanowiła przerwać milczenie i po raz pierwszy wypowiedzieć się na temat filmu.

"Kogel Mogel 3" był jedną z najdłużej wyczekiwanych produkcji, o której Polacy marzyli od dawna. Poprzednie części, które do tej pory mają miliony fanów sprawiły, że ekranizacja życia bohaterów po 30 latach przyciągnęła do kin miliony. Niestety odczucia widzów były mieszane i nie każdemu przypadła do gustu nowoczesna formuła osadzona w dzisiejszych realiach. 

Jeszcze przed premierą pojawiło się wiele głosów, które sugerowały, że kontynuacja kultowych produkcji po wielu latach nie ma sensu i psuje piękne wspomnienia. Niestety po wejściu filmu "Kogel Mogel 3" do kin, wiele osób jest zniesmaczonych. Teraz głos w kontrowersyjnej sprawie zabrać postanowiła jedna z ulubionych gwiazd polskiej sceny aktorskiej i wygląda na to, że tylko ona dobrze wypadła w tej produkcji. 

"Kogel Mogel III" zawiódł miliony Polaków

Pierwsze dwie części filmu "Kogel Mogel" uważane są za legendy polskiej kinematografii, nic więc dziwnego, że z najnowszą produkcją również wiązały się wysokie wymagania. Niestety zdaniem wielu widzów nie zostały one spełnione, gdyż wychodzili z sal kinowych rozczarowani. Krytykowano zarówno scenariusz, jak i grę aktorską. Co więcej, nawet artyści wcielające się w legendarne role mieli pretensje do Ilony Łepkowskiej. Ewa Kasprzyk głośno mówiła o okrojeniu jej roli, którego zupełnie się nie spodziewała, niestety nic to nie dało. 

Teraz głos postanowiła zabrać gwiazda filmu "Kogel Mogel III", Katarzyna Skrzynecka, która wcielała się w rolę Marleny Wolańskiej. Jej zdaniem Polacy spodziewali się kolejnej doskonałej komedii w starym stylu, tymczasem otrzymali swoisty film romantyczny. 

- Czasami widzę, że niektórzy widzowie piszą, że jedynym ich niedosytem jest fakt, że oczekiwali, że film będzie jeszcze bardziej zabawny, a jest bardziej romantyczny niż aż tak śmieszny - mówiła w rozmowie z portalem Jastrząb Post. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Skrzynecka jako jedyna dobrze wypadła w filmie?

Rola aktorki jednak jest jedną z najśmieszniejszych w produkcji, dzięki czemu Skrzynecka śmiało może mówić, że to właśnie ona najlepiej wypadła w tym filmie. 

- Myślę, że jest tam dużo zabawnych momentów, barwnych i takich nieoczekiwanych sytuacji. Myślę, że ci, którzy lubili poprzednie części filmu, z przyjemnością ten film obejrzą - dodała. 

Marlena Wolańska jest jedną z niewielu bohaterek, które rzeczywiście zostały wyjątkowo ciepło odebrane przez Polaków, aktorka może mówić więc o swoim wielkim sukcesie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Barbara Kurdej-Szatan ma idealne wymiary! Miliony kobiet chciałyby tak wyglądać
  2. Co studiował Marcin Prokop? Niesamowite, że po takich studiach pracuje w TVN!
  3. Rodzice się obawiali. Co wkrótce zmieni się w 500 plus?
  4. Szalone promocje, hitowe premiery, wyjątkowe produkty. Rossmann nie zwalnia tempa
  5. Trwa pasmo nieszczęść i klęsk Sławomira. Dramat gwiazdora

 

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News