Będzie Kogel Mogel 4! Są zaskakujące szczegóły

Będzie Kogel Mogel 4! Są zaskakujące szczegóły Źródło: youtube.com/NETFLIXFILMPL

"Kogel Mogel" wiele lat temu bawił do łez tysiące Polaków, którzy do dziś lubią oglądać dawny hit. Powstanie trzeciej części serii okazało się sukcesem, dlatego podjęto decyzję o kontynuowaniu opowieści. Na ekranach kin niebawem wejdzie czwarta część komedii.

"Kogel Mogel" można nazwać filmem kultowym. Chyba każdy pamięta najważniejsze scenki, a ponadczasowy humor bawi zarówno starszych, jak i młodych widzów. Gdy oznajmiono, że powstanie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3" większość Polaków była niezwykle uradowana. Do kin przybyły prawdziwe tłumy, które nie mogły się doczekać, by zobaczyć co wydarzyło się w życiu uwielbianych postaci. Sukces sprawił, że twórcy podjęli ważną decyzję.

"Kogel Mogel" powraca na ekrany

Wiadomość o powstaniu czwartej już części serii zdradziła Ewa Kasprzyk. W rozmowie z dziennikarzem portalu Jastrząb Post opowiedziała o planach na "Kogel Mogel 4". Aktorka wcieliła się w postać Barbary Wolańskiej, która skradła serca widzów. Recenzje jej kreacji oraz całego dzieła były wyjątkowe dobre, sama artystka była aż zaskoczona.

- Bardzo pozytywnymi. Bardzo mi schlebiającymi, do tego stopnia, że było mnie za mało. O sukcesie filmu świadczy liczna widownia, to był jakiś rekord, jak i w Polsce, tak i za granicą, i myślę, że można się spodziewać czwartej części Kogla-Mogla - powiedziała.

Jak na razie nie można się spodziewać wielu konkretnych informacji, bowiem producenci dopiero planują swoje następne kroki. Jeśli powstanie nowy "Kogel Mogel" można zakładać, że nie zabraknie w obsadzie takich nazwisk jak Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Zdzisława Wardejna czy właśnie Ewa Kasprzyk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zostanie rozbudowany ważny wątek?

Fanom serii bardzo przypadł do gustu pies Barbary Wolańskiej, Shakira. Ewa Kasprzyk zdradziła, że scenarzyści wzięli to pod uwagę i mogą zaskoczyć widzów swoim pomysłem na najnowszą część cyklu. Zwierzak ma zostać uprzywilejowany w szczególny sposób - jego rola zostanie znacznie rozszerzona.

- Tym razem to już nie będzie moja inicjatywa. Zobaczymy mnie i Shakirę, która będzie mówiła, będzie miała dialogi napisane. Więc do zobaczenia - wyznała aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Nie żyje gwiazdor filmu "Kogel mogel". Zmarł nagłą i straszliwą śmiercią

 

Bardzo możliwe, że następna odsłona "Kogla Mogla" będzie się znacznie różnić od poprzednich części. Ważne jest jednak, aby utrzymać niepowtarzalny humor oraz klimat, za który Polacy pokochali serię. Jeśli twórcom uda się sprostać tremu niełatwemu zadaniu sukces jest gwarantowany.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu