Gigantyczny dog i malutki kociak spotkali się na ulicy. Nagranie pokazuje finał starcia, trudno powstrzymać łzy

Gigantyczny dog i malutki kociak spotkali się na ulicy. Nagranie pokazuje finał starcia, trudno powstrzymać łzy Źródło: facebook/Handsome Clarence

Kociak stanął na drodze ogromnemu dogowi. Spotkanie zwierząt zostało nagrane. Ciężko powstrzymać łzy podczas oglądania. Niesamowite zdarzenie.

Kociak, pojawiając się na świecie, jest naprawdę maleńki. Każdy, kto widział koty, które ledwie co przyszły na świat, wie, że są one filigranowe. Gdy maleńki kociak spotka na swojej drodze średniej wielkości psa, to tak, jakby spotkał olbrzyma, a kiedy ma przed sobą doga, niejeden kociak ucieka w popłochu. Nagranie z takiego zdarzenia trafiło do sieci i bije rekordy popularności. 

Kociak spotkał na swojej drodze wielkiego doga

Clarence jest przedstawicielem rasy dog niemiecki. Psy, takie jak Clarence mogą osiągać, aż do 90 cm wysokości i ważyć ponad 50 kilogramów. Dogi niemieckie bardzo mocno przywiązują się do swoich opiekunów, czasami jednak mogą bywać strachliwe. Ich oddanie jest jedną z najbardziej pożądanych cechą, którą doceniają wszystkie osoby, które kiedykolwiek opiekowały się takim psem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ze względu na ich olbrzymie rozmiary, mogłoby się wydawać, że dogi niemieckie, w tym Clarence, nie będą bojaźliwe. Okazuje się, że nawet tak wielkie psiaki, jak Clarence mogą się przestraszyć małego kociaka. 

Kociak patrzył jak zaczarowany na zachowanie ogromnego psa

Kiedy Clarence na swojej drodze spotkał maleńkiego kota, nie wiedział, jak się zachować. Kociak zatrzymał się na drodze, obserwując reakcję Clarence. Pies wyglądał na zaskoczonego spotkaniem z tak małym kotem. Pies bał się podjeść do kociaka, skakał dookoła niego, nie bardzo wiedząc, co należy zrobić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre informacje dla widzów "Sanatorium miłości". Chodzi o Wiesię, nie jest z nią dobrze
2. Policja zmienia numery telefonów. Komunikat dla całego kraju

Kociak wcale nie wyglądał na przerażonego, widząc ogromnego psa.  Zabawne nagranie trafiło do sieci i bije rekordy popularności. Nikt się nie spodziewał, że kociak ze stoickim spokojem będzie patrzył, jak Clarence dookoła niego skacze. 

Najważniejsze newsy dnia:

  1. Matka dodała wstrząsające zdjęcie z niemowlęciem. Chce, żeby lekarze zapłacili za swoje błędy
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. 20-latka wzięła ślub z martwym ukochanym. Kulisy ceremonii porażają
  4. Wyciekły kulisy ślubu Mariolki ze "Świata według Kiepskich". Mamy nagranie
  5. Uwielbiana wokalistka w rozpaczy, jej tata miał poważny wypadek. Przebywa w szpitalu
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: wamiz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News