Nie mogła znaleźć swojego kociaka. Nagle usłyszała miauczenie z pralki i zamarła, wszystko zrozumiała

Nie mogła znaleźć swojego kociaka. Nagle usłyszała miauczenie z pralki i zamarła, wszystko zrozumiała Źródło: Pexels.com / Vadim B

Kociak przepadł bez wieści na dłuższą chwilę. Właścicielka bezskutecznie próbowała go znaleźć. Przeżyła szok, kiedy w końcu usłyszała odgłosy wydawane przez ukochanego pupila. Docierały z wnętrza włączonej i pracującej na pełnych obrotach pralki.

3-miesięczny kociak o imieniu Posey miał duże skłonności do wpakowywania się w kłopoty. Jego właścicielka Courtney Dury po posprzątaniu mieszkania, nastawieniu prania i przygotowywania składników na obiad zorientowała się, że pupil znowu gdzieś zniknął. Nie spodziewała się, że kotek zasnął w pralce - tej, którą przed chwilą włączyła. 

Kociak zasnął w pralce wśród miękkich ręczników

Courtney dopiero po 20 minutach od nastawienia pralki zorientowała się, że kotek znajduje się w środku pracującego bębna. Posey zakopał się w prześcieradła i ręczniki, w których zasnął. Ukrył się tam na tyle dobrze, że właścicielka nie zauważyła go, kiedy zamykała drzwiczki. Nastawiła program i poszła do kuchni gotować obiad.  

- Słyszałam miauczenie, ale nie mogłam znaleźć kota. Dopiero później zorientowałam się, że jest w środku. Natychmiast otworzyłam drzwi, a kot wypadł wraz z mokrymi ciuchami - relacjonuje kobieta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kot nie oddychał

Być może teraz ta historia wydaje się zabawna, ale Courtney w tamtych dramatycznych chwilach wcale nie było do śmiechu. Kot nie oddychał. Jednak właścicielka nie poddała się i zdesperowana zaczęła walczyć o życie maleństwa. Przypomniała sobie rady, które usłyszała na kursie pierwszej pomocy i rozpoczęła masaż serca. Po kilku minutach usłyszała cichutkie "miau". 

- Zabrałam kota do weterynarza, który powiedział, że nigdy czegoś takiego nie widział. Potwierdził, że gdyby nie resuscytacja krążeniowo-oddechowa, Posey by nie przeżył - opowiada kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Po spędzeniu nocy na obserwacji w klinice weterynaryjnej, kotek wrócił do domu cały i zdrowy. Z kolei jego pani przykleiła na pralce kartkę z informacją, która przypomina jej, żeby sprawdzić przed włączeniem pralki, czy pupil na pewno nie znajduje się w środku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Kotlety mielone panierowane w grzankach to najlepszy przepis Kuronia. Drobny szczegół sprawia, że długo nie zapomnicie tego smaku
  4. Seniorzy mogą dostać nawet 10 tysięcy złotych do emerytury! Wystarczy spełnić jeden warunek
  5. Mężczyzna uważa, że szatan kazał mu zabić. Na przesłuchaniu zaczęły dziać się niewyobrażalne rzeczy, policjanci byli bezradni

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News