Najpierw umarła jej siostra, przedwczoraj umarł kociak dziewczyny. Zadziwiła wyznając, która śmierć była większym ciosem

Najpierw umarła jej siostra, przedwczoraj umarł kociak dziewczyny. Zadziwiła wyznając, która śmierć była większym ciosem Źródło: .

Kociak stał się integralną częścią jej życia. Bardzo długo przechodziła żałobę po swojej starszej siostrze, która zmarła na białaczkę, ale dopiero kiedy umarł też ukochany kot, uświadomiła sobie straszną prawdę. Nie była w stanie zachować milczenia - podzieliła się nią z setkami internautów.

Kociak potrafi stać się bardzo ważną częścią rodziny. Zwłaszcza w przypadku, w którym wychowuje się go od małego, można mieć poczucie, że staje się bardziej dzieckiem czy przyjacielem niż po prostu zwierzęciem, którym się opiekuje. Ta kobieta przekonała się o tym boleśnie na własnej skórze. Przez ostatnie kilka lat jej życie było koszmarem, w którym jedyną pociechą była więź łącząca ją z kotem. Gdy odeszło zwierzę, uświadomiła sobie bolesną prawdę.

Kociak stał się dla niej najbliższym członkiem rodziny

Anonimowa internautka podzieliła się swoją historią na Facebooku. Nie była w stanie dłużej zachować milczenia. Jej siostra zmarła kilka lat wcześniej na białaczkę. Cała rodzina - włącznie z autorką posta - bardzo boleśnie to przeżywała. Białaczka to straszna choroba, która powoli wyniszcza organizm. Śmierć siostry nie była więc zaskoczeniem, ale bardzo długim, męczącym procesem, przez który wszyscy wspólnie przechodzili.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tej dramatycznej sytuacji anonimowej internautce pomagał również jej kot. Opiekowała się nim od maleńkości i bardzo się z nim zżyła. Pocieszał ją w najtrudniejszych momentach, kiedy inni pogrążeni w bólu członkowie rodziny byli tak skupieni na własnym cierpieniu, że nie mogli poświęcić jej uwagi.

Kilka lat później kot również umarł

Internautka opisuje we wzruszającym poście, że zwierzę, które tak bardzo pomogło jej zmierzyć się ze śmiercią starszej siostry kilka lat później również odeszło. Od śmierci zwierzaka minął już rok, a dziewczyna wciąż nie może się otrząsnąć z szoku. Często wspomina to, jak blisko była ze swoim małym futrzanym przyjacielem i tęskni za jego bezsłownym wsparciem, które nieraz znaczyło dla niej więcej, niż najgłębsza rozmowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Wyznała również szokującą prawdę - rok po śmierci zwierzęcia ma wrażenie, że tę żałobę przeżywa głębiej niż żałobę po swojej starszej siostrze. Świadczy to nie tylko o jej niezwykłym przywiązaniu do zwierzęcia, ale też o tym, że kociak może stać się najważniejszym członkiem rodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: facebook

Następny artykuł