Zdjęcie ma miliony fanów, internauci płaczą ze śmiechu. Malutki kociak pozuje do obiektywu, niezapomniany widok

Zdjęcie ma miliony fanów, internauci płaczą ze śmiechu. Malutki kociak pozuje do obiektywu, niezapomniany widok Źródło: Instagram

Kociak jest tak słodki, że na jego punkcie oszalały miliony. Zdjęcie obiegło media społecznościowe i wzruszyło oraz rozbawiło ludzi na całym świecie. Maleństwo nie miało jednak łatwego życia i teraz czeka w domu tymczasowym na kogoś, kto je przygarnie i stanie się jego najlepszym przyjacielem na zawsze.

Kociak, o którym każdy marzy - to z pewnością można powiedzieć o maleńkiej Blossom, której zdjęcie obiegło media społecznościowe i zrobiło absolutną furorę. Tymczasowa opiekunka małej kotki nie mogła się spodziewać, że słodkie zwierzę zyska aż tylu fanów. Teraz może żywić nadzieję, że zwierzę znajdzie dobrego, kochającego opiekunka, który nie tylko zrobi mu ładne zdjęcie, ale też nigdy go nie opuści.

Kociak ma teraz grono wiernych fanów

Lauren Boutz, tymczasowa kocia mama maleńkiej Blossom, wrzuciła do internetu zdjęcie swojej podopiecznej. Chociaż kotka jest najbardziej uzdolnioną modelką spośród zwierzaków, którymi zajmuje się kobieta, nie jest jedynym kociakiem potrzebującym pomocy i czułej opieki. Na zdjęciu, które trafiło do sieci oprócz fotografii samego kociaka, widać, jak Lauren klęka przed fotelem, na którym oprócz małej modelki siedzą dwa inne maluchy - jej rodzeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kocięta zostały porzucone w bardzo młodym wieku i trafiły pod opiekę wolontariuszki z ramienia miasta Albuquerque. Kobieta całkowicie poświęciła się odchowaniu trójki rodzeństwa. Na początku oznaczało to wiele zarwanych nocy, zupełnie jak przy małym dziecku, gdyż kocięta wymagały całodobowej opieki i regularnego karmienia butelką. Teraz są już coraz bardziej samodzielne i dokazują, póki starczy im energii.

Kotka pokazała uśmiech na zdjęciu

Blossom doświadczyła ciężkich sytuacji - dorastanie bez kociej mamy to nie lada problem dla małych zwierzaków, które nie powinny być od niej odseparowane przed drugim miesiącem życia. Mimo tego, że te zwierzaki nie miały szczęścia, teraz można liczyć na to, że czeka je dobra passa. Sądząc po odzewie, jaki ich fotografie uzyskały w internecie, nie będą musiały długo czekać na nowe domy.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Chociaż Blossom już ma najgorsze za sobą, jej uśmiech powinien przypominać wszystkim miłośnikom zwierząt, że takie słodkie kocięta jak ona są tuż obok - choć być może nie wyglądają tak słodko i zdrowo bez czułej opieki, ale wystarczy poświęcić im odrobinę uwagi, żeby zyskać wspaniałego kompana zabaw i przytulania. To dzięki adopcji oraz pracy wolontariuszy kocięta takie jak Blossom mają szansę się uśmiechać - czy do aparatu, czy bez niego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie tylko prąd zdrożeje. W 2020 roku czeka nas bardzo PRZYKRA niespodzianka 
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Znaki zodiaku zdradzają w jaki sposób odejdziemy z tego świata. Niektórzy muszą bardzo uważać, czeka ich straszny los
  4. Przenigdy nie wyrzucaj obierek z ogórka. Znienawidzone przez wszystkich owady boją się ich jak ognia
  5. Na premierze filmu Woźniak-Staraka nagle wydarzyła się niezwykła rzecz. Chwilę potem usłyszeli głos zmarłego i popłynęły łzy

źródło: boredpanda

Następny artykuł