Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie

Nagrała, jak jej kot z karłowatością się bawi. Długo nie zobaczycie nic bardziej urzekającego, aż serce rośnie Źródło: YouTube/Caters Video

Kociak, który cierpi na karłowatość, bawił się na dywanie, a w tym czasie jego opiekunka chwyciła za telefon, by nagrać to niezwykle urzekające wydarzenie. Nagranie z udziałem małego kotka chwyta za serce.

Kociak ma zaledwie 8 miesięcy, a już został zdiagnozowany z nieuleczalną chorobą. Mały od urodzenia cierpi na karłowatość, która u kotów objawia się tym, że są dużo mniejsze niż ich koci koledzy. Może się okazać, że w miocie pojawią się zdrowe kotki i jeden chory. Od razu będzie można zauważyć różnicę w ich wyglądzie.

Kociak z karłowatością

Kocia karłowatość sprawia, że koty wolniej się rozwijają. Ich narządy nie są w stanie rosnąć w normalnym tempie, jak w przypadku zdrowych. Prawie przez całe życie wyglądają jak maleńkie kuleczki, a ich futerko na zawsze pozostaje mięciutkie, jak po urodzeniu. W przypadku kota chorującego na karłowatość zmuszony jest on do przyjmowania leków przez całe życie, by wspomóc produkcję hormonu, którego nie jest w stanie sam wyprodukować.

Uroczy kociak bawi się na dywanie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ziemniak i jego brat Sosik zostali uratowani przez wolontariuszy przed śmiercią. Zamieszkali razem w domu tymczasowym, czekając aż w końcu pojawi się dobra osoba, która weźmie je do adopcji. Na szczęście Sosik szybko znalazł dom, a Ziemniaczek jeszcze czeka na swoją kolej. 

Jedna z wolontariuszek, która pomaga w kocim przytułku, nagrała zabawę Ziemniaczka. Mały kociak w niesamowity sposób wygląda leżąc na dywanie. Na nagraniu widać jak kociak "kopie" łapkami w powietrzu, przypominając przy tym małego króliczka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Był wielkim gwiazdorem seriali Polsatu, Marka Perepeczko kochały miliony. Dzisiaj jego grób wygląda tak, że trudno powstrzymać łzy

Nagranie w sieci bije rekordy popularności. Internauci oszaleli na punkcie kociaka, który w urzekający sposób chwyta za serce nawet najmniej wrażliwe osoby. Wszyscy mają nadzieję, że maluszek szybko znajdzie wymarzony domek, w którym będzie się mógł tak bawić bez końca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIELKIE zmiany w zakazie handlu. Wielu Polaków będzie miało spore problemy
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Wydało się, jaką emeryturę będzie miał Donald Tusk. Śmieszna kwota, Polacy łapią się za głowy
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. GIS pilnie wycofuje popularną przyprawę. Jest skażona groźną bakterią, lepiej od razu ją wyrzucić

źródło: dailymail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News