Wielki powrót kochanki Pięty! Ujawnia szokujące informacje o PiS

Wielki powrót kochanki Pięty! Ujawnia szokujące informacje o PiS Źródło: fot. screen/youtube/Telewizja Republika

Polityka od zawsze jest kojarzona z pieniędzmi i romansami. Władza sprzyja takim powiązaniom. Po tym, jak kochanka Pięty, posła PiS, potwierdziła swoją relację z nim w mediach, ten stereotyp może się jeszcze bardziej utrwalić. Teraz ujawnia nowe fakty o politykach partii rządzącej.

Afera związana z posłem Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęła się po tym, jak jedna z kobiet pod pseudonimem "Joanna" opowiedziała "Faktowi" o bliskiej relacji, która łączyła ją z posłem Prawa i Sprawiedliwości Stanisławem Piętą. Według informacji podanych przez dziennik wszystko rozpoczęło się 10 kwietnia 2017 roku, czyli w 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Kochanka Pięty przerywa milczenie

Poseł miał najpierw zaproponować jej wspólną pracę, która prawdopodobnie miała na celu zbliżenie się do niej, a później zostawić. Po pierwszych publikacjach medialnych na jaw wyszło kogo dotyczył artykuł. Z posłem miała się spotykać znana modelka Izabela Pek. Kochanka Pięty teraz znów odkrywa nowe karty w sprawie. Kobieta zaczęła się skarżyć na traktowanie przez polityków. - Najbardziej druzgoczące jest to, że Pięta był i jest kryty. Mnóstwo polityków PiS mnie z nim widywało w hotelu poselskim i nie było tajemnicą, że mam klucz do jego pokoju. Zarzucono mi, że upubliczniam naszą relację w jakimś szczególnym momencie […] Potrzebowałam pomocy, a zostałam zostawiona sama sobie. Czuję się oszukana  - powiedziała w rozmowie z Super Expressem.

Co zarzuca kochanka posła politykom?

- Takie osoby jak Janusz Śniadek, który dotąd szarmancko całował moją rękę na zjazdach powiatowych, Dorota Arciszewska czy Jarosław Sellin, wypowiadały się publicznie, że mnie nie kojarzą - mówiła o zachowaniu polityków wobec niej. Zgodnie z tym, co powiedziała Izabela Pek po ujawnieniu przez nią informacji w gazecie, politycy, z którymi wcześniej utrzymywała kontakt, zaczęli jej unikać i publicznie wypierać się z nią znajomości. -  Członkowie PiS, których znałam, w popłochu zaczęli uciekać z mojej listy znajomych na Facebooku, wypierając się, że mieli ze mną styczność -  opisywała. Jak sama opowiada, kochanka Pięty czuje się ofiarą całej sprawy, w której została pokrzywdzona poprzez zachowanie znanego posła. - Po 12 latach lojalności skrzywdzili mnie ludzie, których uważałam za rodzinę. Zamiast dać mi wsparcie i gwarancję bezpieczeństwa, jako ofiary. Oczekiwałam reakcji, ale w zamian spotkałam się z ignorancją - mówiła o postępowaniu polityków wobec niej. PRZECZYTAJ:
  1. Szaleniec urządził krwawą masakrę! Są zabici i ranni
  2. Barbara Kurdej-Szatan zostanie gwiazdą Polsatu! Zapłacą jej oszałamiającą kwotę
  3. Skandal NA ŻYWO w TVN! Awantura w studio, gwiazdor zwyzywał widza
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News