Kochanka księcia Williama
instagram/kensingtonroyal/
Weronika Wasiak - 8 Stycznia 2020

Kochanka Williama wpadła na księżną Kate w kościele. Skandal wisiał na włosku

Kochanka księcia Williama i księżna Kate przypadkiem wpadły na siebie w kościele. Nie da się ukryć, że wielki skandal dosłownie wisiał w powietrzu.

Rzekoma kochanka następcy tronu Wielkiej Brytanii to Rose Hunbury, małżonka markiza Davida Cholmondeleya i wieloletnia przyjaciółka księżnej Kate - a przynajmniej było tak jeszcze do niedawna. Już dobrych kilka miesięcy temu media z całego świata zaczęły donosić, jakoby starszy syn księcia Karola miał dopuścić się zdrady, a drugą stroną romansu miała być właśnie Hunbury. Mówiono nawet, że podobno Middleton wpadła w szał i zażądała odsunięcia dobrej znajomej od ich grona towarzyskiego, co szybko zdawało się potwierdzać. Damy przestały bywać w swoim towarzystwie, a zjawiając się na tych samych wydarzeniach wyraźnie nie znajdywały czasu na choć krótką pogawędkę.

Tadeusz Rydzyk i wielki sekretNajbardziej skrywany intymny sekret Rydzyka. Nie chce o nim rozmawiać, wpada w złość na samo wspomnienieCzytaj dalej

Księżna Kate i kochanka Williama wpadły na siebie w kościele. Skandal wisiał w powietrzu

Choć plotki o rzekomym romansie księcia Williama nieco ucichły, a małżonkowie znów pełni wdzięku i szczęśliwi pojawiają się publicznie, wiele wskazuje na to, że o ile relacje między nimi zostały naprawione, o tyle między Kate i Rose nie doszło do porozumienia. Kobiety w dalszym ciągu wyraźnie unikają swojego towarzystwa, a na uroczystym obiedzie z Donaldem Trumpem, choć zagościły w jednej sali, zostały usadzone wystarczająco daleko od siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda trafi do szpitala?Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?Czytaj dalej

Po długim czasie znów na siebie wpadły, a miejscem spotkania okazała się msza w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham. Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że i tym razem damy omijały się szerokim łukiem, a Rose nawet zdawała się nie ukrywać, że sytuacja jest dla niej kłopotliwa. Brytyjskie media donoszą, jakoby Hunbury miała nad wyraz zniesmaczoną minę, a speszona przez paparazzi skrywała się za bliskimi.

Dzisiaj grzeje:

1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Nie żyje twórca hitowego serialu na TVP. Okoliczności jego śmierci porażają

Co więcej, i tym razem damy nie znalazły chwili na krótką rozmowę, która niegdyś mogła trwać godzinami. Choć zarówno Kate, William czy Rose nie potwierdzili, że do romansu rzeczywiście doszło, ich dość nietypowe zachowania zdają się wyrażać więcej niż tysiąc słów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Komornik zapuka do drzwi i zabierze pieniądze z Trzynastki. Nowa zmiana może pogrążyć tysiące emerytów
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  5. Druzgocące losy Roksany Węgiel. Przygnębiające, mało kto wiedział co się z nią działo

Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życiaPo latach wyszło na jaw. Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życia, los go nie oszczędzałCzytaj dalej

Źródło: pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News