Poczekała aż jej kochanek zaśnie. Odrąbała mu męskość

Poczekała aż jej kochanek zaśnie. Odrąbała mu męskość Źródło: Unsplash/Jp Valery

Kochanek będzie tragicznie wspominał swój romans z mężatką. Gdy pewnego dnia wybrał się na spotkanie z ukochaną, nie spodziewał się, że już do końca życia będzie musiał żyć ze strasznymi konsekwencjami tej decyzji. Kobieta poczekała, aż mężczyzna zaśnie i pozbawiła go męskości.

Kochanek nie mógł się doczekać spotkania ze swoją ukochaną. 25-latek jednak nie spodziewał się, że jego romans będzie miał aż tak tragiczne skutki. Na pewno nie tak mężczyzna wyobrażał sobie wspólny wieczór z kochanką. Gdy zasnął, kobieta pozbawiła go przyrodzenia.

Kochanek pokłócił się z ukochaną 

Nic nie zapowiadało tej tragedii. To miało być po prostu zwykłe spotkanie dwojga kochanków. Zamężna 24-latka wdała się w romans z pochodzącym z Indii mężczyzną i na jednym ze spotkań doszło pomiędzy nimi do kłótni. Mimo wszystko 25-latek zdecydował się zostać w mieszkaniu swojej kochanki. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to błąd jego życia. 

Tragedia wydarzyła się w wiosce Badauagaan w mieszkaniu 24-latki. Pod nieobecność męża kobiety, para zdecydowała się na potajemne spotkanie. Niestety nie potoczyło się ono po myśli kochanków i wywiązała się okropna kłótnia. Kobieta za bardzo wzięła sobie słowa mężczyzna do serca i postanowiła się okrutnie zemścić. Do tragedii doszło, gdy tylko mężczyzna zasnął. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna przeżył prawdziwy koszmar

Kobieta działała impulsywnie. Znalazła tępe narzędzie i zdecydowała się boleśnie ukarać swojego kochanka. Podczas snu odcięła mu genitalia. Przerażony 25-latek obudził się z krzykiem. To był prawdziwy koszmar. Natychmiast wybiegł z domu swojej kochanki i powrócił do swojego mieszkania. Tam zaopiekowała się nim rodzina, która postanowiła o wszystkim zaalarmować policję. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Mundurowi niedługo po tym zdarzeniu zapukali do drzwi 24-letniej kobiety, która nie stawiała oporu i przyznała się do winy. Podczas przesłuchania nie wyjawiła jednak, co pchnęło ją do tak brutalnego czynu. Mężczyzna obecnie przebywa w szpitalu i jest pod stałą opieką lekarzy. Niewinny romans z 24-letnią mężatką okazał się dla niego najgorszym koszmarem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: Popularne

Następny artykuł