Kobiety - zatrzasnęły się w windzie na 4 dni
wallpaperflare
Aneta Wasilewska - 20 Lipca 2020

Kobiety zatrzasnęły się w windzie na 4 dni. Groza bierze na myśl, co zrobiły, żeby przeżyć

Kobiety zrobiły wszystko, by przeżyć dramatyczne chwile. Przez cztery dni znajdowały się w zatrzaśniętej windzie, czekając na ratunek, który nie nadchodził.

Kobiety nie miały możliwości wezwania pomocy. Cudem udało im się przeżyć, ale zdarzenia, które rozgrywały się przez cztery dni w windzie, na zawsze zostaną w ich pamięci.

TVP - polka przeżyła śmierć klinicznąPolka przeżyła śmierć kliniczną, ujawniła, co jest "po drugiej stronie". Wszyscy widzowie TVP usłyszeli prawdę przed latyCzytaj dalej

Kobiety spędziły cztery dni zamknięte w windzie

82-latka i jej 64-letnia córka pochodzące z prowincji Shaanxi w północno-zachodnich Chinach mieszkają w dużym, kilkupiętrowym domu. Znajduje się w nim winda, z której niezwykle rzadko korzystają. Gdy doszło do feralnego wydarzenia, kobiety chciały dostać się na drugie piętro posiadłości, by wziąć kąpiel.

Gdy kobiety wsiadły do windy, ta nagle się zatrzymała, zgasło światło. Ani 82-latka, ani jej 64-letnia córka nie miały przy sobie telefonów, aby wezwać pomoc. Cudem udało im się wydostać z pomieszczenia, w którym spędziły aż cztery dni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Praca kulisy TVNGwiazda TVN przerwała milczenie. Wyjawiła gorzką prawdę o kulisach pracy w TV, widzowie nie mogą uwierzyćCzytaj dalej

Kobiety zrobiły wszystko, by przeżyć

- Matka stanęła na córce i pięścią wyłamała panel świetlny nad ich głowami. Następnie wyciągnęła druty i wykorzystała je do zrobienia małej szczeliny w drzwiach. Siadały na zmianę przy wejściu, aby zaczerpnąć świeżego powietrza - przekazał doktor Yin Aiping.

Kobiety przez cztery dni walczyły z głodem i pragnieniem. Zgodnie z informacjami, jakie pojawiły się w mediach, by przeżyć, dłońmi zbierały własny mocz, by później go wypić. Sceny grozy skończyły się, gdy po czterech dniach córka w końcu otworzyła drzwi. Kobieta wyszła z windy i natychmiast wezwała pomoc.

Dzisiaj grzeje:

1. Rafał Trzaskowski przekazał smutną wiadomość. Śmierć przyszła nieubłaganie, nie żyje zasłużony Polak

2. Gigantyczne kary za brak maseczek. Osoby wybierające się do Francji powinny uważać

Po zdarzeniu zarówno matka, jak i córka trafiły do szpitala. Lekarz Yin Aiping, który się nimi zajmował, zdradził, że były wyczerpane i poważnie odwodnione. Kobiety już po kilku dniach doszły do siebie. Na szczęście ich życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Patogwiazda Fame MMA podbiła serca mężczyzn. Marta Linkiewicz wygląda zupełnie inaczej, odebrało nam mowę (FOTO)
  2. Okrasa ujawnił tajemnicę optymalnego ciasta na pierogi. Kluczem jest 1 krok, sprawia że nigdy się nie rozpadają
  3. Ujawniono prawdę o pierwszej żonie Kurskiego. Wiele osób dowiedziało się dopiero po rozwodzie
  4. 700 polskich dzieci w niebezpieczeństwie. Napłynęła niepokojąca wiadomość, liczy się każda godzina
  5. Wiadomość najwyższej wagi z Ministerstwa Zdrowia. Polacy muszą zrobić jedną rzecz, inaczej mogą słono zapłacić
  6. Wrócą wszystkie niedziele handlowe? Nowy pomysł na walkę z kryzysem

Tata wjechał z synkiem na myjnieTata wjechał z synkiem na myjnię. Zaraz potem musiał pędzić do szpitala, dziecko walczyło o życieCzytaj dalej

Źródło: O2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News