Spojrzała w lustro i zastygła z przerażenia. Odkryła, co żyje w jej ciele, i ścięło ją z nóg

Spojrzała w lustro i zastygła z przerażenia. Odkryła, co żyje w jej ciele, i ścięło ją z nóg Źródło: .

Kobieta przeżyła prawdziwy szok, gdy zrozumiała, co żyje w jej ciele, Dokonała tego przerażającego odkrycia w momencie, gdy spojrzała w lustro, Prawda ścięła ją z nóg.

Kobieta zastygła z przerażenia, gdy odkryła szokującą prawdę. Zorientowała się, że coś żyje w jej ciele. Ta zaskakująca informacja aż ścięła ją z nóg. Swojego odkrycia dokonała w momencie, w którym spojrzała w lustro. 

Kobieta odkryła prawdę przez przypadek 

Kobieta zauważyła, że ma pewne problemy zdrowotne, a mianowicie dość często zdarzają jej się krwotoki z nosa. Objawy z czasem coraz bardziej się nasilały. Wiązała to z wypadkiem na motorze, któremu niedawno uległa. 

Prawda okazała się jednak dużo bardziej niepokojąca. Dokonała przerażającego odkrycia przez przypadek, podczas kąpieli w swoim domu. Powodem jej dolegliwości był fakt, że coś żyło w jej ciele od dłuższego czasu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziki lokator w organizmie 

Daniela Liverani w ostatnim czasie odbyła kilka dalekich podróży do południowo-wschodniej Azji. Najprawdopodobniej to właśnie stamtąd przywiozła dzikiego lokatora, który niepostrzeżenie żywił się jej ciałem. 

Gdy dziewczyna brała prysznic, w pewnym momencie poczuła coś lepkiego na swoich ustach. Spojrzała w lustro, a widok, który się jej ukazał sprawił, że aż zastygła z przerażenia. Z jej nosa zwisała ogromna pijawka. To właśnie przez nią Daniela nieustannie miała krwotoki. 

Wystraszona dziewczyna natychmiast udała się do szpitala. Gdy lekarze usunęli robaka z ciała Danieli, okazało się, że miał on aż 8 cm długości. Był to bardzo groźny gatunek, który bytuje w ciele żywiciela do momentu jego opadnięcia z sił. 24-latka miała więc szczęście, że szybko zorientowała się, że coś jest nie tak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Specjaliści stwierdzili, że Daniela przywiozła pijawkę ze swoich wakacji w Wietnamie, co wskazuje na to, że żyła ona w ciele dziewczyny przez kilka tygodni. Trudno sobie wyobrazić coś bardziej obrzydliwego niż obecność robaka w naszym organizmie przez tak długi czas. Po powrocie z egzotycznych krajów warto się więc przebadać. 

Źródło: Screen/Lolmania 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanaira w Polsce już NIE ZOBACZYMY. Odważny krok firmy
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Koszmar, pociąg stanął w ogniu, ludzie wyskakiwali przez okna. 62 pasażerów nie żyje, 31 jest rannych, tragedia za granicą
  4. Położne aż zbladły gdy zobaczyła jej synka. Mama spojrzała na jego twarz i sama omal nie zemdlała, nie spodziewała się takiego widoku
  5. Zmieszaj trzy tanie składniki i wypij przed snem. W ten sposób szybko zaczniesz tracić zbędne kilogramy

Źródło: Lolmania 

Następny artykuł