Młodziutka piękność WYPADŁA z lecącego samolotu!

Młodziutka piękność WYPADŁA z lecącego samolotu! Źródło: fot. pikio.pl

Kobieta wypadła z lecącego samolotu. Informacje o tragicznej śmierci młodej studentki obiegają cały świat. Znany jest też pierwszy raport opisujący przyczyny katastrofy.

Kobieta odbywająca swój studencki staż na Madagaskarze uległa tragicznemu wypadkowi, który niestety zakończył się jej śmiercią. 19-latka studiowała na uniwersytecie w Cambrige i była bardzo podekscytowana możliwością poszerzania swojej wiedzy w tak niesamowitym i wyjątkowym miejscu, jak właśnie Madagaskar. Niestety spełnienie dziecięcych marzeń przerodziło się w potworny koszmar, którzy teraz przechodzą jej bliscy.

Alana Cutland przez swoich bliskich opisywana jest jako niezwykle radosna i pełna pasji piękna kobieta, która chciała coraz bardziej poszerzać swoją wiedzę przyrodniczą. Z tego też względu udała się na egzotyczny staż, którym była bardzo podekscytowana. Niestety podczas przelotu samolotem podobnym do Cessny doszło do tragicznego wypadku.

Kobieta wyleciała z lecącego samolotu

19-latka była prawdziwą pięknością, która potrafiła zawrócić w głowie niejednej osobie. Niestety jej pełne wrażeń życie zostało brutalnie przerwane przez potworny wypadek. Co gorsze, bardzo możliwe, że nigdy nie uda się odnaleźć ciała Alany, ponieważ kobieta wypadła nad rejonem, gdzie mieszka cała masa mięsożernych zwierząt.

Powstał już nawet pierwszy raport opisujący całą katastrofę, który niestety pozostawia wciąż całą masę pytań. Według niego Alana musiała sama otworzyć drzwi samolotu ku przerażeniu pilota oraz jej kolegi ze stażu. Co więcej, kobieta miała ostatnio wykonać kilka niepokojących rozmów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina Alany pogrążyła się w głębokiej żałobie. Bliscy kobiety w wywiadach dla mediów wspominają ją, jako zawsze uśmiechniętą osobę, która rozjaśniała każde miejsce, w którym się znalazła. Ze względu na to, co spotkało samą Alanę oraz jej bliskich apelują, aby przynajmniej w tym najtrudniejszym dla nich momencie, dać im w spokoju pożegnać się z 19-latką.

Bez wątpienia będą prowadzone dodatkowe prace, które będą prowadziły do wyjaśnienia całej tragedii. Oprócz Alany, w samolocie znajdował się jej kolega oraz pilot. Ciężko uwierzyć, że 19-latka sama otworzyła drzwi samolotu i z niego wyskoczyła. Co więcej, według jej bliskich kobieta nie miała powodu, aby odebrać sobie życie.

Kobieta fot. Facebook.com

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg, prawdziwa makabra
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

źródło: Dailymail

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu