Kobieta trafiła do szpitala z powodu silnej migreny. Gdy się obudziła i otworzyła usta, lekarze złapali się za głowy

Kobieta trafiła do szpitala z powodu silnej migreny. Gdy się obudziła i otworzyła usta, lekarze złapali się za głowy Źródło: YouTube / Collective Revolution

Kobieta miała potworny atak migreny, ból sięgał granic jej wytrzymałości. Wylądowała na pogotowiu, gdzie spędziła cała noc. Kiedy się obudziła i otworzyła usta, wszyscy byli w szoku.

Kobieta zszokowała wszystkich w szpitalu, kiedy otworzyła usta. Trafiła na pogotowie z ogromną migreną, ból był nie do zniesienia. Spędziła na oddziale całą noc, a kiedy się ocknęła, ból minął. Myślała, że wszystko jest w porządku, bardzo się myliła. Ta noc zmieniła całe jej życie.

Kobieta trafiła do szpitala z migreną

Sarah Colwill z Playmouth od lat cierpiała na chroniczne bóle głowy, nigdy jednak nie było tak źle, jak tej nocy. Doprowadzona do granic wytrzymałości z powodu nasilonego bólu, udała się po pomoc do lokalnego szpitala. Miała objawy podobne do udaru mózgu. Spędziła w placówce całą noc, a kiedy obudziła się nad ranem, zauważyła, że dolegliwości zniknęły. Była bardzo szczęśliwa, dopóki nie wypowiedziała kilku pierwszych słów - wówczas spanikowała, a lekarze byli w kompletnym szoku.

Kobieta wygraną walkę z migreną przepłaciła swoim akcentem. Zaczęła mówić z chińskim akcentem, a jej słów nikt nie był w stanie zrozumieć. To był dla niej prawdziwy koszmar, kompletnie nie wiedziała, co się wydarzyło. Lekarze poinformowali ją, że prawdopodobnie została dotknięta bardzo rzadkim syndromem obcego akcentu. Nie byli w stanie jej jednak uspokoić 38-latki, bo sami nie wiedzieli, co wywołuje tę chorobę i czy ten stan kiedykolwiek minie. Do 2012 roku stwierdzono zaledwie 64 przypadki wystąpienia tego niezwykłego schorzenia.

Kobieta obudziła się z chińskim akcentem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syndrom ten powoduje, że pacjenci wykształcają nieznane wzorce mowy, którymi zastępują własny akcent. Kobieta drogo zapłaciła za wygraną z bólem. Z powodu jej nowego sposobu mowy nie mogła się dogadać z bliskimi, bo nikt nie rozumiał, co mówi. Sarah straciła pracę, a migreny powróciły. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie
2. Nie udało się, choroba jednak postawiła na swoim i odebrała życie. Media przekazały smutne informacje o śmierci polskiego muzyka

Amerykanka musiała nauczyć się wszystkiego na nowo, naśladowała akcent znajomych, słuchała otoczenia, na nowo uczyła się słów, jak dziecko. Dopiero po 7 latach zaczęła powoli wracać do swojej pierwotnej wymowy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Pitbull wszedł do pokoju śpiącego dziecka. Gdy ojciec chciał podejść, pies nagle się rzucił, nagranie wywołuje łzy
  4. Gdzie byli rodzice? 11-letnia dziewczynka urodziła dziecko, najbardziej poraża reakcja sąsiadów
  5. Kotlet schabowy po góralsku rozgrzewa i dodaje energii. Sekret tkwi w zdumiewających składnikach

źródło: Jest Pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News