Bezdomna Klaudia skatowała 8-letnią dziewczynkę. Syn kobiety przerwał milczenie, porażające wyznanie

Bezdomna Klaudia skatowała 8-letnią dziewczynkę. Syn kobiety przerwał milczenie, porażające wyznanie Źródło: KMP Jaworzno

Kobieta podeszła do grupy dzieci i zaatakowała kamieniem 8-letnią Oliwię. Dziewczynka z poważnymi obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Na jaw wyszły nowe fakty w bulwersującej sprawie z Jaworzna. Syn bezdomnej 46-latki przerwał milczenie, mężczyzna ujawnił prawdę o matce. Nikt nie chciał go słuchać.

Kobieta zaatakowała dziewczynkę kamieniem, 8-latka z poważnym urazem głowy trafiła do szpitala. Syn agresywnej bezdomnej przerwał milczenie, mężczyzna wyjawił prawdę o swojej matce. To nie pierwszy raz, kiedy Klaudia S. zachowała się w niebezpieczny sposób, jednak wcześniej nikt go nie chciał słuchać.

Kobieta podeszła do dziecka i zaatakowała je kamieniem

Do zdarzenia doszło 13 lipca na ul. Matejki w Jaworznie. Około godziny 21:00 Klaudia S. podeszła do dzieci bawiących się na podwórku i rzuciła kamieniem w twarz jednej z dziewczynek. 8-latka doznała poważnego urazu głowy i została przetransportowana do szpitala. Policjanci zatrzymali bezdomną 46-latkę, okazało się, że już wcześniej była poszukiwana przez służby. Usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi jej dożywotnie więzienie. 

Okazuje się, że to nie pierwsze agresywne zachowanie Klaudii S. Dziennikarze "Uwaga! TVN" dotarli do syna bezdomnej kobiety, który ujawnił, że przejawiała agresję wobec dzieci już od 2014 roku. W późniejszych latach ataki miały stawać się coraz bardziej agresywne. Mężczyzna przyznał w anonimowej rozmowie z dziennikarzami TVN, że prosił policję oraz pracowników MOPS-u o pomoc w obawie, ze dojdzie do tragedii, jednak wszyscy ignorowali jego ostrzeżenia.

– Kiedy skończyłem 18 lat mojej mamie zaczęła się mocna psychoza. To były urojenia, a ja zaczynałem się jej bać. Groziła śmiercią mojej narzeczonej. Kiedy chciałem ją skierować na leczenie, była agresywna także wobec mnie. Najbardziej boli mnie, że teraz ludzie robią ze mnie potwora, ale ja nie mogłem nic zrobić. Zgłosiłem sprawę, w odpowiedzi słyszałem, że na leczenie będzie czekać sześć, siedem lat. Apelowałem, że trzeba ją zamknąć już, bo choroba się nasila – wyjawił mężczyzna w reportażu TVN-u. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta została aresztowana, grozi jej dożywocie za usiłowanie zabójstwa

Na szczęście rana na czole dziecka goi się prawidłowo, jednak być może w przyszłości Oliwia będzie potrzebować operacji plastycznej. Klaudia S. została tymczasowo zaaresztowana, będzie poddana obserwacji psychiatryczno-sądowej, na podstawie której biegli zdecydują, czy odbędzie karę w więzieniu czy trafi do szpitala psychiatrycznego.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat

2. Rząd potwierdził. Usłyszeliśmy najgorszą wiadomość dla kilkuset tysięcy Polaków

3. Nie żyje 47-letnia aktorka. Po długiej walce przegrała z białaczką

Co więcej, polski rząd ma możliwość przyjęcia decyzji o waloryzacji mieszanej, kwotowo-procentowej. Byłoby to dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy otrzymują najniższe świadczenia. Dzięki takiej decyzji emerytura wzrosłaby o konkretną kwotę. W zeszłym roku było to 56 złotych.

– Jeśli okaże się, że ta kobieta w chwili zaatakowania mojej córki była poczytalna, będę starała się o to, żeby poszła do więzienia. Jeśli okaże się inaczej, to powinno się ją leczyć – powiedziała mama poszkodowanej dziewczynki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd przywróci obostrzenia? Rzecznik przekazał wstrząsające wieści
  2. Marcin Gortat pochwalił się swoją ukochaną. Piękna Żaneta wygląda po prostu zniewalająco (FOTO)
  3. Wstrząsająca wiadomość nagle obiegła media. Nie żyje uwielbiany gwiazdor
  4. Rząd właśnie przedłużył uciążliwy zakaz, wiadomo ile jeszcze potrwa. Bardzo złe informacje dla wielu Polaków
  5. Porażające sceny na pogrzebie Mariana Tomaszewskiego. Nikt nie mógł się spodziewać
  6. Ogromna wpadka księcia Williama. Nikt nie wiedział, prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  7. Minister ogłasza program Maluch Plus, do rozdania 450 mln zł. Znamy już datę składania wniosków
  8. Karol Strasburger długo przecierał oczy ze zdumienia. Wszystko przez żonę
  9. Mogą zapukać i do twoich drzwi. Rząd ma prawo spytać o wszystko, lepiej się dobrze przygotować

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News