Zadzwoniła do męża z informacją, że przestępcy wycięli jej z brzucha dziecko. Prawda okazała się gorsza

Zadzwoniła do męża z informacją, że przestępcy wycięli jej z brzucha dziecko. Prawda okazała się gorsza Źródło: unsplash/Priscilla Du Preez/

Przerażona kobieta zadzwoniła do swojego męża i poinformowała, że chwilę wcześniej przestępcy wycięli z jej brzucha dziecko. Zszokowani bliscy od razu zaczęli działać, by jej pomóc, jednak nie podejrzewali, że prawda okaże się jeszcze gorsza.

Pewna kobieta, dokładnie 9 miesięcy wcześniej, z wielką radością przekazała swojemu ukochanemu, że niebawem zostaną rodzicami. Od tego czasu regularnie stawiała się na badania i kompletowała wyprawkę dla maleństwa. Gdy zbliżał się dzień porodu, zadzwoniła do mężczyzny z informacją, że właśnie została zaatakowana, a przestępcy wycięli jej dziecko. 

Spodziewali się upragnionego dziecka 

37-letnia Antonela Milena Padilla bardzo kochała swojego męża i postanowiła zrobić wszystko, by już zawsze byli razem. Wiedziała, co robić, żeby dopiąć swego - pewnego dnia powiedziała mu, że jest w ciąży, choć prawda była zupełnie inna. Co więcej, przez 9 miesięcy udawała, że rzeczywiście niebawem zostaną rodzicami. Pod ubraniem nosiła poduszkę, a wraz z kolejnym miesiącem powiększała swój "brzuch" o dodatkowe ubrania. 

Stawiała się również na badania USG, a przynajmniej tak wmawiała mężowi, któremu za każdym razem kazała czekać przed szpitalem, bo, jak tłumaczyła, "sama lepiej będzie się czuła". Nie omieszkała pokazywać też zdjęć rosnącego maleństwa, które z kolei drukowała z internetu. Dzień rozwiązania zbliżał się jednak nieubłaganie, a dziecka wciąż nie było.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta zadzwoniła do męża z informacją, że przestępcy wycięli jej z brzucha dziecko 

Postawiona pod ścianą Antonela obmyśliła w jej przekonaniu świetny plan. Stwierdziła, że upozoruje własne porwanie oraz utratę dziecka. Zadzwoniła do męża i z przerażeniem w głosie wyznała, że została porwana, a przestępcy, którzy handlują ludzkimi organami, "wycięli jej z brzucha dziecko". Zeznała również, że odkryła to dopiero, gdy wieczorem obudziła się pod jednym z supermarketów w innej części miasta. Twierdziła, że została wcześniej odurzona. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Klanu" ujawnił wstydliwy sekret. Nie mógł już dłużej milczeć, powiedział wszystko
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Przerażona rodzina zawiadomiła policję, a gdy dotarli do kobiety, która trafiła do szpitala, odkryli szokującą prawdę. Badanie krwi wykazało, że 37-latce nie tylko nie podano żadnych substancji odurzających ale również, że nie jest i nigdy nie była w ciąży. Zdruzgotany kłamstwami żony mężczyzna postanowił raz na zawsze się z nią rozstać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twój telefon PADNIE w kilka godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Mąż oznajmił jej po 15 latach, że odchodzi. Gdy podał powód, natychmiast pobiegła do księdza
  3. Córka wysłała SMS na numer zmarłego taty. Po chwili dostała rozdzierającą serce odpowiedź i nie mogła przestać płakać
  4. Jej tata umarł rok wcześniej. Tuż przed ślubem przy grobie zobaczyła rozdzierające serce sceny
  5. Tata zamknął się w pokoju hotelowym z kilkumiesięczną córką. Słychać było tylko przeraźliwy krzyk

Źródło: popularne 

Następny artykuł