75-letnią kobietę znaleziono martwą. Policjanci otworzyli jej zamrażalkę i odrzuciło ich na kilometr, wstrząsające

75-letnią kobietę znaleziono martwą. Policjanci otworzyli jej zamrażalkę i odrzuciło ich na kilometr, wstrząsające Źródło: pikio

Kobieta odeszła podczas snu we własnym łóżku. Kiedy funkcjonariusze zajrzeli do jej lodówki, zaniemówili. To, co w niej znaleźli, było naprawdę przerażające.

Kobieta, która miała 75-lat, odeszła z tego świata spokojnie we własnym łóżku. Po śmierci Jeanne Souron-Mather, funkcjonariusze dokonali w jej domu wstrząsającego znaleziska. Do tego wydarzenia doszło w Tooele w stanie Utah. Funkcjonariusze otrzymali wezwanie od zmartwionego zarządcy budynku. Babcia od dłuższego czasu nie wychodziła z domu, i z nikim się nie kontaktowała. Zawartość jej lodówki niemalże zwaliła funkcjonariuszy z nóg.

Kobieta zmarła we własnym łóżku

Funkcjonariusze, po przybyciu na miejsce, okryli, że kobieta leży w swoim łóżku. Jednak zmartwienie zarządcy były słuszne, gdyż kobieta była martwa. Wszystko wskazywało na to, że umarła z przyczyn naturalnych. Aby ustalić datę zgonu, funkcjonariusze sprawdzają wiele możliwości i informacji, które mogą okazać się pomocne. Jednym z takich sposobów jest sprawdzenie terminu ważności produktów w lodówce lub śmieciach. Tak też zrobili policjanci w Tooele. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szacowano, że doszło do tego dwa tygodnie przed wizytą, jednak odkrycie zwłok był dopiero początkiem tragicznych wydarzeń. Policjanci, pragnąc określić datę śmierci Souron-Mather, przeszukali zawartość lodówki, a następnie zamrażalnika. To właśnie tutaj dokonali tragicznego odkrycia.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Tego widoku funkcjonariusze nigdy nie zapomną

W zamrażalniku znajdowało się ciało mężczyzny. Jak podaje stacja KTVX, z ustaleń wynika, że był to 69-letni Paul Edward Mathers, mąż zmarłej. Kobieta mogła przetrzymywać zwłoki od pół roku do nawet 11 lat. Ten zakres dat wynika z informacji, kiedy ostatnio widziano ich razem. Nie wiadomo, jaka jest przyczyna śmierci Paula Edwarda Mathersa. Sierżant Jeremy Hansen zeznał, że ciało było w bardzo dobrej kondycji, jednak zważywszy na te nietypowe okoliczności, wszczęto śledztwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News