Justyna Kowalczyk właśnie przestała ukrywać partnera, wielka tajemnica wyszła na jaw. Wielu ludziom opadnie szczęka na widok miłości jej życia

Justyna Kowalczyk właśnie przestała ukrywać partnera, wielka tajemnica wyszła na jaw. Wielu ludziom opadnie szczęka na widok miłości jej życia Źródło: Instagram / nartowa.pani

Kobieta pokazała się z nowym partnerem na gali 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wszyscy byli zachwyceni wybrankiem Kowalczyk. Potwierdziły się domysły, które snuli jej fani.

Kobieta wyglądała na bardzo szczęśliwą, gdy podczas gali 100-lecia PKOI przechadzała się, trzymając za rękę swojego nowego partnera. 36-latka przestała ukrywać swój związek i przedstawiła oficjalnie nowego wybranka. Fani są zachwyceni. Potwierdziły się ich domysły.

Kobieta w końcu pokazała nowego partnera

Instagram Justyny Kowalczyk jest pełen pięknych, górskich widoków. Ostatnio regularnie zaczęła dodawać zdjęcia z wypraw, na których nie jest sama. Towarzyszy jej na nich Kacper Tekieli. To właśnie z nim pojawiła się na gali 100-lecia KPOI.

Para nie pozostawiła wątpliwości co do statusu ich związku. Spacerowali w trakcie gali korytarzami i trzymali się za ręce. Byli roześmiani i radośni. Oficjalnie potwierdzili to, co wielu fanów sportsmenki już od dawna przeczuwało, choć wcześniej nie mogli doprosić się oficjalnego potwierdzenia swoich teorii od idolki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta wygląda na bardzo szczęśliwą

Kacper Tekieli to polski alpinista i instruktor wspinaczki sportowej. Specjalizuje się w szybkich wejściach. Ostatnio wspiął się na cztery granie na szwajcarsko-włoskim Matterhornie w czasie 17 godz. i 30 minut. Rok temu uczestniczył również w międzynarodowej wyprawie na Broad Peak.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

Najlepsza polska biegaczka narciarska już zakończyła aktywną karierę sportowca. Teraz jest asystentką trenera Aleksandra Wierietielnego i wychowuje kolejne pokolenie biegaczy. Ma też więcej czasu, który może poświęcić swojemu nowemu związkowi. Wygląda na bardzo szczęśliwą.


Instagram / nartowa.pani

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Usiadła przy grobie 4-letniego synka trzy lata po jego śmierci. Spostrzegła co zaczyna się dziać, aż zadygotała ze wzruszenia
  4. Kot nagle zaczął szczekać. Potem zrobił rzecz jakiej świat nie widział, jak odkrył, że jest nagrywany
  5. Kamera wszystko rejestrowała. Mama wyszła zostawiając córkę z tatą, szybko włożył różowe szorty i zaczęło się dziać

źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł