Włamał się do mieszkania, w którym był tylko mały pies. Gdy kobieta wróciła do domu, jej oczom ukazał się widok, którego nigdy nie zapomni

Włamał się do mieszkania, w którym był tylko mały pies. Gdy kobieta wróciła do domu, jej oczom ukazał się widok, którego nigdy nie zapomni Źródło: .

Kobieta wracała do domu z duszą na ramieniu. Po informacji, jaką otrzymała od swojego sąsiada, była mocno zaniepokojona. Kiedy otworzyła drzwi mieszkania zobaczyło pełno rozkruszonego szkła. Jednak co innego wywołało u niej o wiele gorszą panikę.

Kobieta nie zastała w mieszkaniu swojego ukochanego małego pieska. Wiedziała już, że stała się ofiarą włamywacza, ale najbardziej bała się, że jej zwierzak mógł tego nie przeżyć.

Złodziej zwyczajnie wyrzucił psa za okno

Jordanna Davies otrzymała dziwną wiadomość od 30-letniego Daniela Williamsa. Mężczyzna napisał jej, że jest w okolicy jej domu. Być może chciał się spotkać, dlatego Jordanna napisała mu, że nie ma jej teraz w mieszkaniu. Krótko potem zadzwonił do niej roztrzęsiony sąsiad i poprosił, by natychmiast zjawiła się na miejscu. Mogła zostać obrabowana.

Sąsiad poinformował ją również, że widział jak Daniel rozbijał okno, by wejść do środka, a następnie wyrzucił przez nie małego psa - mieszankę Jacka Russela i Chihuahua. Pies, który wabił się Dobbie, został znaleziony przez właścicielkę pod oknem. Nie mógł się ruszać, piszczał, a jego tylne nogi i biodra były pełne krwawych ran.

Kobieta rozpaczliwie chciała pomóc psu. Nie miała na to środków

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pojawił się też inny problem - kobieta nie miała wystarczająco pieniędzy, by uratować swojego psa. Wszystkie zabiegi mające uratować mu życie kosztowały aż 2000 funtów. Nawet weterynarz postawił sprawę jasno - albo płaci, albo pies zostanie uśpiony. Kiedy założyła zbiórkę w internecie, udało jej się zebrać potrzebne środki. Niestety, to nie wystarczyło - pies potrzebuje kolejnej operacji, która kosztuje aż 3000 funtów.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

Samotna mama otrzymała od bliskiej osoby 1000 funtów i musi dozbierać resztę. Złodziej oczywiście zostanie ukarany - jego proces zacznie się w przyszłym miesiącu. Ludzie, którzy wpłacali pieniądze na pomoc psu zdecydowanie uważają, że mężczyzna powinien zwrócić pieniądze za wszystkie zabiegi zwierzęcia.

- Nie czuję się już bezpiecznie w tamtej okolicy, wiedząc, że on był w stanie rozbić okno i wejść do środka (...) Dobbie to mały, bezbronny szczeniak, który nikomu nie zrobiłby krzywdy. Moje serce kompletnie pękło. Kiedy usłyszałam co się stało, natychmiast wezwałam taksówkę. Na miejscu zobaczyłam Dobbiego z ranami łap i krwią płynącą z jego pyszczka - wspomina kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków
  2. Zgwałcona 13-latka trafiła do szpitala. Kiedy wróciła do domu, czekał na nią list. Wolałaby go nigdy nie dostać
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

Źródło: Metro

Następny artykuł