Kobieta Małgorzata Halber 5-10-15
youtube.com SEKIELSKI
Klaudia Bochenek - 26 Sierpnia 2020

Gwiazda „5-10-15” po latach przerwała milczenie. Przeżyła okropny dramat, nikt nie miał pojęcia

Kobieta zaczęła swoją karierę od prowadzenia kultowego już dziś programu "5-10-15". W późniejszych latach, a dokładniej w 2000 roku została prowadzącą w stacji "Viva". Widzowie byli bardzo zaskoczeni, kiedy niespodziewanie zniknęła z anteny w 2011 roku. Dopiero potem wyjaśniła, co dokładnie się stało.

Kobieta przez wiele lat błyszczała na antenie, potem jej życie całkowicie się zmieniło. Niewiele osób miało pojęcie, przez co przechodzi.

Trudne dzieciństwo, alkoholizm - gwiazda zdradziła całą prawdę

O Małgorzacie Halber zrobiło się głośno 4 lata po jej zniknięciu z mediów. Na rynku pojawiła się napisana przez nią książka "Najgorszy człowiek na świecie" opisująca jej nierówną walkę z alkoholizmem. Była prowadząca "5-10-15" została zaproszona do rozmowy przez Marka Sekielskiego, obszerny wywiad został opublikowany na kanale SEKIELSKI w serwisie YouTube. Małgorzata Halber swoją opowieść zaczęła od trudnego dzieciństwa. Wspomina, że cierpiała na nerwicę, rozdrapywała swoje rany, a to wszystko przez znalezienie mamy nieprzytomnej. Małgorzata Halber miała wtedy 6 lat i była sama w domu.

Polityk nie żyjeNie żyje polski polityk. Media obiegła tragiczna wiadomośćCzytaj dalej

Gwiazda "5-10-15" nie ma jednak żalu do swoich rodziców o trudne dzieciństwo. Pamięta jednak moment, który określiła jako skandaliczny. Była to rozmowa z rodzicami, kiedy już wiedziała, że zmaga się z alkoholizmem.

- [Ojciec - przyp. red.] Wyciągnął wódkę, wypił kieliszek, popatrzył na mnie i powiedział: "no, a tobie nie wolno". [...] Ale miałam później wpadki. Takie jednorazowe "zapicia". [...] Od lat toczę walkę. Trochę w imieniu prawdy, o której się nie mówi. To jest choroba, która może mieć remisję. Jak wtedy sobie radziłam? Chodziłam na meetingi. Przystąpiłam do wspólnoty Anonimowych Narkomanów. [...] Myślałam, że jeśli chodzę na terapię, to to mnie chroni, że będę trzeźwa. Okazało się, że nie - opowiadała w rozmowie z Markiem Sekielskim.

Kobieta chodzi na terapię, bierze leki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sen na lewym bokuSpanie na lewym boku jest o wiele zdrowsze niż na prawym. Warto zacząć już dzisiajCzytaj dalej

Małgorzata Halber przyznała, że uczęszcza na pogłębioną terapię, bardzo jej to pomaga. Zrobiła to po śmierci mamy - odeszła w tragicznych okolicznościach, był alkoholiczką.

- To było straszne. Ja po prostu, dosłownie i w przenośni, zwariowałam. To był naprawdę koszmar i najgorszy moment mojego życia. Potem "tylko" przeszłam epizod depresyjny - mówi Małgorzata Halber.

Dzisiaj grzeje:

1. Odłożenie na później powrotu dzieci do szkół. Poznaliśmy konkretną datę, media przekazały właśnie komunikat pochodzący z polskiej miejscowości
2. Niebezpieczna choroba wyeliminowana z całego kontynentu. Przełomowe doniesienia
3. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne

Gwiazda "5-10-15" przyznała, że nie byłaby szczęśliwym człowiekiem, gdyby nie tabletki. Regularnie zażywa paroksetynę oraz leki antydepresyjne. Mówi, że stawianie granic bardzo jej pomaga oraz robienie tego, na co ma ochotę. Koniec wywiadu został skwitowany bardzo ważnym zdaniem: "Żeby żyć na trzeźwo tak, jakbym żyła, gdybym była pod wpływem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ministerstwo zdrowia wydało pilny apel do Polaków. Wszyscy muszą się natychmiast dostosować
  2. Nowe obostrzenia dla wielu Polaków. Pojawiły się pilne komunikaty MSZ
  3. Polacy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, rodzina przekazała tragiczne informacje
  4. Wstrząsające sceny w przedszkolu. Nagranie ujawniło co zrobiła przedszkolanka małemu dziecku
  5. Podobnej wpadki w TVP Info jeszcze nie było. Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News