Wygląda jak piękna, młoda kobieta, ale wystarczy poczekać 30 sekund. Zdumienie zapiera dech

Wygląda jak piękna, młoda kobieta, ale wystarczy poczekać 30 sekund. Zdumienie zapiera dech Źródło: YouTube/JH STONEHOUSE

Na nagraniu pojawia się piękna, młoda kobieta, jednak to, co dzieje się po chwili, zapiera dech w piersiach. W sieci pojawił się filmik, który bije rekordy popularności. Zobaczyły go już miliony osób, wszyscy są pod niesamowitym wrażeniem.

To nagranie zdecydowanie bije wszelkie rekordy popularności, pojawia się na nim młoda i piękna kobieta, gdy mija jednak zaledwie 30 sekund, staje się coś niesamowitego. Internauci są w szoku, nigdy nie widzieli czegoś takiego. Nieprawdopodobne nagranie. 

Młoda, piękna kobieta na nagraniu po chwili zmienia się nie do poznania, niewiarygodne nagranie

Seok Jeong-Hyeon jest niesamowicie uzdolnionym ilustratorem, który często udostępnia swoje prace w internecie. Wiele razy ukazywał również sam proces twórczy pracy, to, co jest w stanie stworzyć ten mężczyzna, naprawdę zapiera dech w piersiach. W zaledwie kilkuminutowym filmiku jest w stanie zawrzeć mnóstwo niesamowitych scen. 

Seok Jeong-Hyeon pochodzi z Korei Południowej, artysta tworzy niesamowite dzieła sztuki. Filmiki z jego twórczością mają miliony odsłon, internauci są pod ogromnym wrażeniem. Wielu z nich wyznaje, że jego prace ich wzruszają, wywołują nostalgiczne uczucia oraz dają do myślenia na temat życia, przemijania oraz śmierci. To niesamowite, jak wiele można powiedzieć przy kilku ruchach pędzlem. 

W przeciągu kilku minut jesteśmy w stanie zaobserwować całe życie kobiety - od noworodka do starości. Krótkie nagranie pokazuje, jak zmieniał się wygląd zilustrowanej postaci z biegiem lat. Wśród fanów twórczości artysty film wzbudził cały ogrom emocji. Każdy ruch jego pędzla staje się niemalże hipnotyzujący. W zaledwie kilka sekund sprawia, że obraz wygląda zupełnie inaczej niż przed chwilą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rzeczą najbardziej godną podziwu we wspomnianym filmie, jest to, że wszystko przez cały czas dzieje się na jednym i tym samym obrazie. Kilka ruchów pędzla i noworodek zmienia się w małą dziewczynkę. Następnie staje się nastolatką, dorosłą kobietą, później na głowie pojawiają się siwe włosy.

Dzisiaj grzeje: 1. Trwa pilna akcja służb. Sytuacja jest coraz gorsza

2. Przyłapali Szumowskiego w intymnej sytuacji. Wiadomo, gdzie zniknął przed mediami

3. Jego głos czarował całe pokolenia. Nie żyje legendarny śpiewak, odszedł dzień po swoich urodzinach

Gdy już wydaje się, że to koniec, dzieje się coś niesamowitego. Po chwili starsza kobieta zmienia się po raz kolejny w noworodka. Internauci wzruszyli się tym przekazem, który doprowadził ich do łez. Sztuka artysty sprawiła, że zaczęli zastanawiać się nad własnym życiem oraz jego ulotnością. Film naprawdę robi niesamowite wrażenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 33-letnia gwiazda została znaleziona martwa w parku, policja bada okoliczności śmierci
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  7. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  8. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  9. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało

Źródło: Chwile Słoneczne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News