Turystka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy później oglądała fotografię, była sparaliżowana, aparat uchwycił trudną do wytłumaczenia rzecz

Turystka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy później oglądała fotografię, była sparaliżowana, aparat uchwycił trudną do wytłumaczenia rzecz Źródło: .

Kobieta chciała tylko zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ale gdy spojrzała na finalny efekt, zamarła z wrażenia. Nie potrafiła wytłumaczyć tego, co na niej zobaczyła.

Pewna kobieta, zwiedzająca zakątki Wielkiej Brytanii, chcąc jak najlepiej zapamiętać swoją wycieczkę, robiła mnóstwo zdjęć w każdym możliwym miejscu. Nie było takiego, które nie wydałoby jej się na tyle atrakcyjne, by uwiecznić je na fotografii. Po wielu godzinach spaceru po londyńskich ulicach, znalazła kolejny punkt, którego jej zdaniem nie mogło zabraknąć na pamiątkowych zdjęciach. Z uśmiechem ustawiła się przed obiektywem, ale gdy potem spojrzała na fotografię, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. 

Kobieta zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy spojrzała na fotografię, zamarła

Wszystko, o czym chcemy wam opowiedzieć, zostało opublikowane w serwisie YouTube. Na nieco ponad minutowym filmiku widać turystkę, która nie mogła przejść obojętnie obok brytyjskiego strażnika. Chyba nikomu nie trzeba wspominać, że choć jest to po prostu mężczyzna pełniący tylko swoje obowiązki, budzi wielkie zaciekawienie wśród zwiedzających i każdy chce zrobić sobie z nim zdjęcie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta należała do tego właśnie grona, ale ponieważ zwiedzała Wielką Brytanię sama, o wykonanie fotografii poprosiła przypadkowego przechodnia. Z uśmiechem ustawiła się obok, jak zawsze poważnego strażnika, a po kilku sekundach, gdy odzyskała aparat, od razu obejrzała zdjęcie. 

Nie mogła uwierzyć, gdy spostrzegła, że choć stojący obok niej mężczyzna miał na sobie mundur, na fotografii był w samej bieliźnie. Na nagraniu widać, że dokładnie tego samego doświadczyli inni turyści, którzy podzielali wielkie zdziwienie. Nikt z nich nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, co się stało, bowiem gdy znów spojrzeli na strażnika, on stał w pełnym umundurowaniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Widzowie TVP czekali na jej występ cały dzień. Reprezentantka Polski rozsadziła Eurowizję, nagranie w sieci

Dopiero po chwili okazało się, że wszyscy padli ofiarą ukrytej kamery, a półnagi mężczyzna nie był prawdziwy. Gdy każdy z nich ustawił się do zdjęcia, on chował się za ścianą, wystawiając zamiast siebie realnie wyglądającą podobiznę, tyle tylko, że bez ubrań. Kiedy turyści zrozumieli, że wszystko było tylko niewinnym żartem, nie mogli powstrzymać śmiechu. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Genialnie prosty przepis na pyszne pieczone ziemniaki, takich jeszcze nigdy nie jadłeś. Sekretem jest popularna przyprawa, wszystko zmienia
  2. Mimo wielu ostrzeżeń bez rękawiczek dotknęła ciężko chorego kota. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończy
  3. Tak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra. Mamy ich zdjęcia
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty  
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

Źródło: youtube

Następny artykuł