Ortodonta podczas wizyty położył Monice rękę na biuście. Zapamięta jej reakcję do końca życia, nigdy nie został tak potraktowany

Ortodonta podczas wizyty położył Monice rękę na biuście. Zapamięta jej reakcję do końca życia, nigdy nie został tak potraktowany Źródło: Unsplash/ Amauri Acosta Montiel

Kobieta miała już dość swoich krzywych zębów. Zawsze uważała je za swoją największą wadę, nie lubiła się uśmiechać. Postanowiła założyć aparat ortodontyczny, ale podczas jednej z wizyt trafiła na nachalnego lekarza, który przekroczył granice przyzwoitości. Reakcja kobiety na zdarzenie jest niesamowita, a ortodonta zapamięta ją na zawsze.

Kobieta znalazła mały gabinet stomatologiczny. Pracował w nim właściciel, dentysta, który z pochodzenia był Irańczykiem i jego młodszy kolega z Polski, ortodonta. Lekarze w ramach praktykowania swoich zawodów za niewielkie kwoty przyjmowali pacjentów, których nie było stać na leczenie w prywatnych klinkach. 

Młoda kobieta postanawia zadbać o piękny uśmiech

Bohaterka tej historii miała w planach założenie aparatu ortodontycznego, by w końcu cieszyć się pięknymi, ale przede wszystkim prostymi zębami. Dziękowała koleżance, która poleciła jej ten gabinet. Jednak to, co się w nim wydarzyło, przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Podczas zakładania aparatu młody lekarz zaczął zachowywać się podejrzanie. Prawił pacjentce komplementy, wypytywał ją o jej związki z mężczyznami. Kobieta zaczęła się denerwować, że ortodonta, który trzyma ręce w jej buzi, robi wszystko, by przy byle okazji ją dotknąć. Na początku lekarz zachowywał się dosyć niewinnie. Chwalił jej fryzurę, kolczyki, przy okazji dotykając małych słoników zwisających jej z uszu. Jednak im wizyta dłużej trwała, tym jego zachowanie zmieniało się na gorsze.

Kobieta natychmiast zareagowała na niestosowne zachowanie lekarza 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy zabieg zbliżał się ku końcowi, mężczyzna przekroczył granicę, dotykając rozporka pacjentki. Kobieta w mgnieniu oka kazała lekarzowi przestać zachowywać się niestosownie i wrócić do pracy. On jednak nie przestał, dalej próbował jej dotykać.

W momencie, gdy położył jej rękę na biuście, miarka się przebrała. Na szczęście aparat był już założony, a kobieta szykowała się do wyjścia. Na odchodne powiedziała lekarzowi, że przesadził ze swoim zachowaniem i taka sytuacja nie może się nigdy powtórzyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata
2. Suczka zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć. Gdy doszło do porodu, poznali nieprawdopodobną prawdę, nigdy tego nie zapomną

W ramach zemsty za przekroczenie wszelkich granic, kobieta zrezygnowała z dalszego leczenia w klinice, nie zapłaciła za zabieg i postanowiła sprawdzić, czy lekarz ma w ogóle pozwolenie na pracę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS ma sposób, żeby nie wypłacać rent. Świadczenie STRACI wielu Polaków
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Dramat córki Krystyny Jandy. Została sama z małym dzieckiem
  4. Kasia umówiła się na randkę z mężczyzną. Kilka dni później dostała od niego rachunek i tak bezczelną wiadomość, że ścięło ją z nóg
  5. Zwabił 3-latkę słodyczami i brutalnie zgwałcił. Koszmar na północy Polski
  6. Nadchodzi totalne załamanie pogody, mrozy jakich nie było już dawno. Wiadomo, kiedy spadnie pierwszy śnieg

źródło: gazetapl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News