Złapał studentkę i wciągał ją między drzewa blisko uczelni. Obok był drugi napastnik, dramat w Warszawie

Złapał studentkę i wciągał ją między drzewa blisko uczelni. Obok był drugi napastnik, dramat w Warszawie Źródło: Unsplash/Zohre Nemati

Kobieta została zaciągnięta pomiędzy drzewa przez dwóch mężczyzn. Nie miała siły się uwolnić, napastnicy byli bardzo agresywni. Wszystko wydarzyło się w biały dzień.

Kobieta została złapana przez mężczyznę i siłą zaciągnięta wgłąb lasu. To był środek dnia. Dziewczyna wracała z koleżankami z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ofiara przeżyłą prawdziwy dramat. Napastnik miał pomocnika. Oboje byli bardzo agresywni i natrętni. W pewnym momencie jeden z mężczyzn chwycił kobietę i zaczął szarpać. Dziewczyna nie miała wystarczająco siły, by się uwolnić.

Kobieta została napadnięta kiedy wracała w uczelni

Trzy studentki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zostały napadnięte przez dwóch mężczyzn. Wracały z uczelni i szły ulicą Dewajtis. Przechodziły obok lasu nieopodal uczelni. Mężczyźni byli agresywni, nękali i zaczepiali dziewczyny. W pewnym momencie jeden z nich złapał studentkę, zaczął szarpać i usiłowali wciągnąć w głąb lasu. Dziewczyna nie miała wystarczająco siły, by się oswobodzić. Zdarzenie zauważył patrol straży miejskiej i zareagował ekspresowo. Zatrzymali i obezwładnili napastników. 

- Mężczyźni byli natrętni, a jeden z nich agresywny. Swoją ofiarę szarpał za rękę i usiłował wciągnąć pomiędzy drzewa. Zachowanie napastników wskazywało na to, że mogli być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających - przekazał insp. Jerzy Jabraszko z referatu prasowego warszawskiej straży miejskiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nie była jedyną dziewczyną, którą zaczepiali tego dnia natrętni mężczyźni

Kobiety zeznały, że wcześniej napastnicy szarpali również inną ze studentek. Straż miejska uspokoiła zdenerwowane studentki. Na miejsce wezwano policję. Funkcjonariusze poinformowali, że mężczyźni byli pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wybitny aktor. Gwiazdor zmarł na raka, miał 83 lata

2. Tragedia, wszystko zawalone. Nagle runęła kamienica w centralnej Polsce

Trwa wyjaśnianie sytuacji. Agresywni napastnicy muszą złożyć zeznania w sprawie, ale jeden z nich nie jest w stanie z powodu ilości spożytego alkoholu.

- Ten bardziej agresywny przed złożeniem zeznań będzie musiał wytrzeźwieć w zamkniętym ośrodku - poinformował insp. Jerzy Jabraszko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci dostaną mniej niż zapowiadano. Mogą POŻEGNAĆ SIĘ z podwyżką emerytur
  2. Michał Szpak powitał na świecie dziecko! Przez awarię samolotu ledwo zdążył do ciężarnej
  3. Straszna prawda wyszła na jaw. Natychmiast się rozwiódł odkrywając, na co żona wydaje wszystkie pieniądze
  4. Na jaw wyszły wszystkie kłamstwa męża zdradzającego ciężarną żonę. Zabił ją, godzinę później opublikował 13 słów
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej mocno zripostował Andrzeja Dudę. Poszło o zaostrzenie ustawy ograniczającej aborcję

    Źródło: Polsat News
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News