Znany projektant zemścił się na byłej dziewczynie. Jej nagie zdjęcie umieścił na koszulkach

Znany projektant zemścił się na byłej dziewczynie. Jej nagie zdjęcie umieścił na koszulkach Źródło: YouTube - 2dm

Kobieta ma ogromy problem w związku z zachowaniem swojego byłego partnera. Postanowił umieścić jej nagie zdjęcie na wydanych przez siebie koszulkach, a wszystko w ramach zemsty.

Kobieta nie ma pojęcia, co zrobić w tak koszmarnej sytuacji, w jakiej się znalazła. Okazało się bowiem, że jej były chłopak postanowił zemścić się na niej w najgorszy, możliwy sposób. Mężczyzna jest znanym projektantem i wykorzystał swoje plany zawodowe, by wzbogacić się, dodatkowo powodując niemałe zamieszanie związane ze swoją dziewczyną.

Dowiedzieliśmy się, że projektant postanowił użyć nagiego zdjęcia swojej dawnej partnerki i umieścić je na produkowanej przez siebie serii koszulek, która niebawem trafi do sprzedaży. Setki internautów twierdzą, że pomysł mężczyzny jest żenujący i nikt nigdy nie powinien tak postępować, niezależnie od tego, jakie problemy pojawiają się w związku.

Kobieta ma ogromny problem

Justyna Gradek to jedna z polskich modelek, której wróżono międzynarodową karierę. Kiedyś kobieta nazywana była nawet "polską Kardashianką". Działo się tak nie tylko z uwagi na jej urodę, którą przypominała amerykańską celebrytkę, ale również podobne zachowania. Wydawało się, że niebawem usłyszą o niej ludzie z całego świata.

Ostatecznie Gradek cieszy się sławą, jednak głównie w Polsce, natomiast poza granicami kraju nie jest o niej zbyt głośno. Teraz znów o niej usłyszeliśmy za sprawą kłótni z byłym partnerem, Philippem Pleinem. Projektant wypuści niebawem koszulki, na których znajduje się nagie zdjęcie Gradek. Prawdopodobnie wysłała mu je ona jeszcze w czasach, gdy byli parą, a teraz chce je wykorzystać, by się zemścić za to, że ukochana się z nim rozstała. 

Kobieta znalazła się na koszulkach

Pojawił się poważny problem. Sama Gradek nie ma pojęcia, jak zareagować i rozważa wkroczenie na drogę prawną, natomiast Plein póki co nie robi sobie nic z zamieszania, które powstało. Zapewne cieszy się jedynie, że zainteresowanie jego dziełami wzrosło.

Dzisiaj grzeje: 1. Pogrzeb Dawida Kosteckiego. Zachowanie jego najmłodszego syna rozrywa serce
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Związek jest już przeszłością, jednak za sprawą afery z koszulkami jeszcze długo może być o nim głośno. Wielu internautów głośno mówi, że Plein powinien odpowiedzieć za swoje oburzające zachowanie, niewykluczone, że na drodze sądowej. Wykorzystał wizerunek dawnej ukochanej tylko po to, by wzbogacić się i ją ośmieszyć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. 5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News