Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję. Niestety, nie żyje

Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję. Niestety, nie żyje Źródło: .

Kobieta, której szukano już od pewnego czasu, nie żyje. Sprawdził się najczarniejszy scenariusz. Chociaż z każdym dniem szanse na odnalezienie jej malały, policja wciąż miała jeszcze nadzieję. Niestety - wezwani ratownicy potwierdzili zgon.

Kobieta, która zaginęła kilkanaście dni temu, została znaleziona martwa. Ostatni raz była widziana przed południem 9 lutego podczas nabożeństwa w kościele. Niestety spełnił się najczarniejszy scenariusz.

Po długich poszukiwaniach śledczy wreszcie ustalili miejsce, w którym znajduje się kobieta. Niestety ratownicy, którzy otrzymali wezwanie, stwierdzili zgon. Służby poinformowały, że zaginiona była Polką. Jej ciało znaleziono w Nowym Jorku. Tą smutną wiadomość opinii publicznej przekazał New York Post.

Znaleziona martwa kobieta pochodziła z Polski

Kobieta wyszła z domu 9 lutego, by uczestniczyć w kościelnym nabożeństwie ok. godzin 10:15. Zdaniem świadków, kobieta dotarła do świątyni św. Stanisława Kostki. Ostatni raz widziano ją właśnie w tamtej okolicy. Zaginiona od wielu lat zamieszkiwała Greenpoint - północną dzielnicę Brooklynu w Nowym Jorku. Policja prowadziła poszukiwania przez kilkanaście dni, twierdząc, że wciąż istnieją szanse na znalezienie Polki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martwa kobieta została znaleziona przez policjantów ze 108. posterunku policji z Nowego Jorku. Zwłoki znajdowały się Newton Creek - dopływie nowojorskiej rzeki. Chociaż funkcjonariusze wiedzieli, że kobieta nie żyje, zgodnie z regulaminem postępowania, zawiadomili służby medyczne. Ratownicy, którzy pojawili się na miejscu, oficjalnie stwierdzili zgon zaginionej. 

Dzisiaj grzeje: 1. W piątek na kontach emerytów pojawi się więcej pieniędzy. Wiadomo ile
2. Córka tej pary uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Jej uroda jest niezwykła

Kobieta najprawdopodobniej zabłądziła. Podobno od lat cierpiała na wiele chorób, w tym również demencję. Schorzenie to znacznie obniża sprawność umysłową. Zaginiona mogła stracić orientację w terenie i zgubić się po wyjściu z kościoła św. Stanisława Kostki w Nowym Jorku. Kobieta miała 76 lat i była Polką. Ustalono, że ciało należało do pani Czesławy Konefał. Ta smutna wiadomość została opublikowana na łamach portalu New York Post. Chociaż służby z każdym dniem dawali kobiecie coraz mniej szans, rodzina jeszcze do niedawna wciąż miała nadzieję na szczęśliwe zakończenie akcji poszukiwawczej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Całe ciało dziecka pokryło się pęcherzami. Wszystko przez jeden pocałunek
  2. Polska zawodniczka MMA o krok od kalectwa. Wojowniczka opublikowała zatrważające nagranie (WIDEO)
  3. Polityk PiS w stanie krytycznym w szpitalu. Wyborcy masowo modlą się w kościołach, by przeżyła
  4. Co ona ze sobą zrobiła? Wyciekło powalające zdjęcie nastoletniej córki Wiśniewskiego
  5. Dramat Joanny Brodzik. Zwróciła się do Polaków ze łzami w oczach
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News