Jechała rowerem po chodniku, gdy nagle pojawił się za nią tir. Finał był tragiczny, nie udało się jej uratować

Jechała rowerem po chodniku, gdy nagle pojawił się za nią tir. Finał był tragiczny, nie udało się jej uratować Źródło: pikio.pl

Kobieta jechała rowerem po chodniku. Nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii. Niespodziewanie pojawił się za nią tir, a chwilę później doszło do nieszczęścia.

61-letnia kobieta jechała po chodniku wzdłuż ulicy Raciborskiej, 8 listopada około godz.15:20 w Sośnicowicach. To miała być zwyczajna przejażdżka. Dopóki pogoda sprzyja, spacer lub rower mogą być odpowiednim sposobem pokonywania drogi, a także sposobem na spędzanie wolnego czasu. Ta kobieta przepłaciła niestety ten wybór życiem. Nie miała żadnych szans, na udzielenie pomocy było już za późno. 

To był zwykły dzień w życiu kierowcy, który nie spodziewał się, że będzie świadkiem zaskakującej, a zarazem tragicznej śmierci. Mężczyzna podczas swojej podróży zauważył, że jadąca na chodniku kobieta, spadła z roweru. Kiedy do tego doszło, kierowca ciężarówki nie zwlekał: zatrzymał pojazd i poszedł sprawdzić, co się stało. Nic nie wskazywało na to, że mógł ją potrącić, gdyż rowerzystka jechała chodnikiem. Niestety, na pomoc było już za późno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa okazała się niezwykle zagadkowa 

Według ustaleń, prowadzący ciężarówkę 27-latek był trzeźwy. Policja potwierdziła, że jego pojazd nie nosił żadnych śladów stłuczki. Zanegowano zatem kontakt ciężarówki z rowerem oraz rowerzystką. Rozpoczęto poszukiwania odpowiedzi, co się stało. Nie wiedziano, dlaczego kobieta mogła spaść z roweru. Sprawa stała się tajemnicza. Pierwsza hipoteza zakładała, że do śmierci mogło dojść przez uderzenie kamieniem, który mógł wydobyć się z drogi, pod naciskiem ciężarówki lub poruszaniem jej kół. Jednak to przypuszczenie zostało z czasem również wykluczone.

Policja poszukuje świadków, aby wyjaśnić, dlaczego kobieta umarła

- Ta hipoteza została jednak wykluczona. Obrażenia kobiety wskazują, że prawdopodobnie doszło do kontaktu z samochodem - powiedział rzecznik policji w Gliwicach, Marek Słomski, w rozmowie z Polsat News.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy

2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Okoliczności wypadku nadal są tajemnicze. Policja postanowiła odnaleźć świadków tego wydarzenia. Komenda w Gliwicach poszukuje osób, które w tym czasie były w okolicach ulicy Raciborskiej. 

- Apelujemy do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia o kontakt z komendą w Gliwicach - apeluje funkcjonariusz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe  
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

Źródło: polsatnews

Następny artykuł