Podczas śpiączki urodziła dziecko, ale po wybudzeniu wydarzyło się coś jeszcze bardziej niezwykłego. Nie mogła powstrzymać płaczu

Podczas śpiączki urodziła dziecko, ale po wybudzeniu wydarzyło się coś jeszcze bardziej niezwykłego. Nie mogła powstrzymać płaczu Źródło: Pixabay.com TryJimmy

Kobieta była w ciąży, gdy zapadła w śpiączki. W tym czasie urodziła dziecko. Kiedy się wybudziła, wydarzyło się coś niesamowitego. Nie mogła powstrzymać łez, tego się zupełnie nie spodziewała.

Kobieta była w ciąży, kiedy potwierdzono u niej zakażenie koronawirusem. Jej stan szybko się pogarszał, w końcu zapadła w śpiączkę, podczas której urodziła dziecko. Kiedy się wybudziła, wydarzyło się coś niesamowitego, nie mogła powstrzymać łez.

Kobieta urodziła córkę będąc w śpiączce

Diana Paola Angola trafiła do szpitala z powodu zachorowania na Covid-19; kobieta była w 21. tygodniu ciąży. Jej stan gwałtownie się pogarszał, w końcu zapadła w śpiączkę, która trwała aż trzy tygodnie. W tym czasie lekarze zdecydowali o wykonaniu cesarskiego cięcia, by ratować życie jej dziecka. Córka kobiety urodziła się 14 tygodni przed terminem.

Noworodek był drugim dzieckiem kobiety, Diana Paola Angola ma jeszcze 8-letnią córkę, która również zakaziła się koronawirusem. Na szczęście dziewczynka szybko pokonała chorobę. Jej mama obudziła się ze śpiączki po 21 dniach. Była szczęśliwa, że jej nowo narodzona córka jest zdrowa, pomimo przedwczesnego porodu i że wszystko dobrze się skończyło. Kiedy przyszedł czas, by opuściła szpital, wydarzyło się coś, co sprawiło, że nie mogła powstrzymać łez.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nie spodziewała się tego, co spotka ją przy opuszczaniu szpitala

Opuszczając szpital, kobieta zobaczyła zgromadzony w poczekalni personel placówki. Pielęgniarki i lekarze trzymali w rękach kartki z napisami, układającymi się w pytanie "Czy wyjdziesz za mnie?". Okazało się, że wszystko zaplanował jej partner Jefferson Riascos Echeverry. 

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych
3. Media ostrzegają przed "latającymi kleszczami". Jest się czego obawiać?

Jefferson i Diana stanowili parę już od 13 lat. Mężczyzna był poruszony tym, co spotkało ich w ostatnich tygodniach i nie chciał dłużej czekać z oświadczynami. Diana przyznała, że zupełnie nie spodziewała się takiego gestu z jego strony, bo wcześniej nie myśleli o małżeństwie. Wzruszona kobieta zgodziła się zostać żoną ukochanego mężczyzny, który wręczył jej pierścionek i piękny bukiet kwiatów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radosław Majdan nie zamierza ochrzcić swojego dziecka. Zaatakował także Kościół, jego słowa obraziły tysiące Polaków
  2. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Bardzo ważna wiadomość dla posiadaczy kart bankomatowych. Ogromna zmiana
  5. Zagrożenie jest bardzo duże, służby są w gotowości. Wizja jest druzgocąca
  6. Poszedł do dentysty, bo bolał go ząb. Lekarz spojrzał na prześwietlenie i ścięło go z nóg

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News