Nie mogła znaleźć kandydata na męża, twierdziła, że nikt się nie nadaje. Znalazła zaskakujące rozwiązanie

Nie mogła znaleźć kandydata na męża, twierdziła, że nikt się nie nadaje. Znalazła zaskakujące rozwiązanie Źródło: unsplash.com/Alvin Mahmudov

Kobieta miała za sobą kilka krótkich związków oraz jeden 12-letni. Miała brać ślub z - wydawałoby się - mężczyzną swojego życia, jednak wszystko spełzło na niczym. Nie mogła znaleźć odpowiedniego kandydata na męża, dlatego postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

Kobieta wpadła na niesamowity pomysł, który jednak miał spore szanse na niepowodzenie. Wszyscy bliscy trzymali za nią kciuki, a ostatecznie zaakceptowali wybór singielki.

Kobieta zdecydowanie nie miała szczęścia w miłości

Długo szukała swojej długiej połówki, a kiedy trafiała na kogoś godnego jej zaufania, wszystko - wcześniej czy później - rozpadało się jak domek z kart. Trenerka fitnessu na dobre porzuciła nadzieję na stworzenie rodziny i dbanie o domowe ognisko. 40-letnia Laurence Mesi nie kryła swojego rozczarowania ostatnim partnerem. Była z nim 12 lat w nieformalnym związku.

Para planowała ślub, ale ostatecznie uroczystość się nie odbyła. Laurence doszła do wniosku, że mężczyzna nie nadawał się na męża i szybko doszłoby do rozwodu. Kobieta oficjalnie stała się singielką i chcąc zapomnieć o zmarnowanym czasie, zaczęła z całej siły korzystać z życia. Rozwijała się zawodowo, podróżowała i znacznie powiększyła grono znajomych, lecz nie czuła się z tym dobrze. Cały czas czegoś jej brakowało.

Jej pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, mimo szoku znajomych i rodziny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Laurence najlepiej czuła się sama, dlatego wpadła na pomysł, aby wziąć ślub sama ze sobą. Wprawiła w osłupienie nie tylko znajomych, ale i rodzinę. Nie rozumieli jej decyzji i sądzili, że nie zrealizuje tego celu - takie rzeczy nie są zwyczajnym zjawiskiem w społeczeństwie. Jednak Laurence zawzięła się i wzięła ślub sama ze sobą jako pierwsza kobieta we Włoszech. 

Dzisiaj grzeje: 1. Udawali śmierć własnego dziecka, by wzbudzić współczucie. Zapomnieli o jednym ważnym szczególe
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Ślub i wesele odbyły się w zgodzie z tradycją. Laurence przywdziała białą suknię, zamówiła piękny, duży tort, a w całe przedsięwzięcie zaangażowała nawet druhny. Zaprosiła ponad 70 osób, z którymi chciała podzielić się swoim szczęściem.

- Jestem głęboko przekonana, że każdy by być szczęśliwym, musi przede wszystkim pokochać samego siebie i zrozumieć, że życie może być bajką, nawet jeśli nie ma w niej żadnego księcia. Jeśli pewnego dnia znajdę człowieka, z którym będę mogła zaplanować przyszłość, to będę bardzo szczęśliwa, ale ogólnie moje szczęście nie zależy od jego obecności - mówiła wzruszona Laurence.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaniepokojeni goście zgłosili, że z pokoju obok dochodzą dziwne dźwięki. Gdy pracownik zajrzał do środka niemal zemdlał
  2. Genialny przepis na rosół po staropolsku według sekretnej receptury naszych babć. Zawiera sekretny składnik, dzięki niemu smak jest rewelacyjny
  3. Dziecko pomagało pochować zamordowanego tatę. Nagle powiedziało jedno słowo, które ścięło z nóg wszystkich żałobników
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

Źródło: Facebook

Następny artykuł