Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego

Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego Źródło: Lolmania

Kobieta stresowała się przed porodem. Spodziewała się pewnych trudności, była gotowa na ból. Jednak to, co się wydarzyło, było kompletnie zaskakujące. Gdy dziecko przyszło na świat, lekarz wybuchnął śmiechem, a na sali zapanowało poruszenie. Kobieta bała się tego, co zobaczy.

Kobieta długo szykowała się do tego porodu. Starała się przygotować na każdą ewentualność - przyjście na świat potomka zawsze jest przecież jednym z najważniejszych momentów w życiu człowieka. Chrissy Corbitt także liczyła na taki wyjątkowy dzień. Nie mogła doczekać się, aż weźmie maleństwo w ramiona. Nie spodziewała się, że może to być tak trudne.

Kobieta rodzi, a lekarz się śmieje. Powodem dziecko

Termin porodu przypadał na 15 maja. Tego dnia Chrissy znalazła się na porodówce. Obawiała się komplikacji i bólu, ale była na nie przygotowane. Chciała po prostu przytulić w końcu swoje małe dzieciątko. Poród faktycznie był długi i niełatwy, ale wreszcie córeczka, Carleigh, przyszła na świat. I wtedy matka usłyszała coś, czego zupełnie się nie spodziewała. 

Owszem, mała płakała. Dość głośno, zdecydowanie zdrowo, ale słychać było też inny dźwięk - śmiech. Lekarz odbierający poród wybuchnął śmiechem. Na sali zapanowało poruszenie. Chrissy była zdezorientowana i zaczęła obawiać się, że z jej dzieckiem coś jest nie tak. Nie wiedziała jeszcze, że o tym porodzie będzie mówił cały świat.

Niespotykane narodziny. Noworodek jak półroczne dziecko

Gdy Chrissy wreszcie zobaczyła córkę i dostała ją do rąk, zrozumiała, co tak rozbawiło lekarza i pozostałe osoby obecne na sali. Otóż mała Carleigh wcale nie była taka mała. Okazało się, że noworodek waży aż 6 kg. To dwa razy więcej, niż zazwyczaj ważą nowo narodzone dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdy lekarz wyjął ją ze mnie, usłyszałam jak wszyscy się śmieją i zrobiło się poruszenie na sali operacyjnej. Rzucali jakimiś liczbami, a gdy wreszcie mi ją pokazali, mówiąc, że waży 6 kg, wprost nie mogłam w to uwierzyć - relacjonowała mama na antenie ABC News.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, co się teraz dzieje z kobietą, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi. Do pracy już raczej nie wróci

2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Okazało się, że w praktyce rodzice musieli zakupić ubranka przeznaczone dla 9-miesięcznych dzieci.

- Wygląda jak półroczne - wtórował jej ojciec dziewczynki. 

Potem rodzicie zdecydowali się zorganizować córeczce sesję dziecięcą. Zdjęcia obiegły Internet i stały się prawdziwym hitem. 

uploaded

Źródło: Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak w złym stanie. Internauci zalali jej męża falą hejtu, w jej obronie stanęła koleżanka "Okrucieństwo"
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Kobieta podczas porodu usłyszała donośny śmiech lekarza. Gdy zobaczyła swoje dziecko, zrozumiała dlaczego
  4. Bezdomny mężczyzna zaczepił 24-latkę i poprosił o pieniądze. Później zadał jej pytanie, które ścięło ją z nóg
  5. Dziecko w bardzo złym stanie trafiło do szpitala. Gdy lekarze zajrzeli do ust chłopca, natychmiast powiadomili policję

Źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News