Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami

Policjanci przyjechali na miejsce i zamarli widząc kobietę bez ubrań w klatce. Własna siostra więziła ją tak latami Źródło: Pixabay / Engin_Akyurt

Kobieta przetrzymywała swoją siostrę przez wiele lat. Funkcjonariusze policji, którzy dotarli na miejsce byli w szoku. Zgotowała jej prawdziwy koszmar.

Kobieta była przetrzymywana przez przez wiele lat w tragicznych warunkach. Więziła ją jej własna siostra. Policjanci byli w szoku, gdy dotarli na miejsce jej kaźni i odnaleźli kobietę. Przerażona kobieta siedziała nago w ciasnej klatce.

Kobieta spędziła w klatce kilka lat

Całą sprawę ujawnił portal e-consulta. To własnie do niego zgłosili się sąsiedzi mieszkający w okolicy posesji, na której terenie przetrzymywana była 50-letnia kobieta. Zaalarmowani dziennikarze zebrali wszystkie dowody i udali się prosto na komisariat policji. Funkcjonariusze od razu zajęli się tą nietypowa sprawą. To, co zobaczyli we wskazanym miejscu, było przerażające.

Policjanci odnaleźli klatkę w podwórku opuszczonego domu w meksykańskiej dzielnicy Las Piedritas. W środku dostrzegli czołgająca się po jej podłodze nagą kobietę. Widok był przerażający. Była wychudzona i bardzo zaniedbana. Miała tez widoczną bliznę na plecach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta została znaleziona w dramatycznym stanie

Jej więzienie miało nie więcej niż 4 metry kwadratowe. Było zadaszone i zrobione z grubych, żelaznych prętów, pomalowanych na biało. Nie miało też żadnego połączenia z domem. Wszystkie potrzeby fizjologiczne kobieta załatwiała w środku klatki. Po wstępnych oględzinach stwierdzono, że więźniarka prawdopodobnie cierpi na jakiegoś rodzaju upośledzenie umysłowe. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

Funkcjonariusze szybko ustalili, że posesja na której przez kilka lat więziona była kobieta należy do jej siostry. Sąsiedzi potwierdzili, że faktycznie co kilka dni zjawia się tu kobieta, która przychodzi nakarmić więźniarkę. Ten horror trwał kilka lat. Sprawa jest w toku, nie wiadomo jaka kara czeka okrutną siostrę.

Najlepsze newsy dnia

  1. Watykan wprowadza NOWY GRZECH. Wielu będzie bardzo zdziwionych
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News