Polka chciała haniebnie zarobić na koronawirusie. Ręce opadają

Polka chciała haniebnie zarobić na koronawirusie. Ręce opadają Źródło: Public domain license

Kobieta postanowiła zarabiać na panice związanej z koronawirusem. Haniebne zachowanie Polki przyprawia o zawroty głowy. Nikt nie może uwierzyć w jej plany.

Kobieta, wykorzystując obecną sytuację, postanowiła zarobić pieniądze. Żerowanie na strachu miało sprawić, że w krótkim czasie znajdzie wielu klientów, którzy chętnie zakupią proponowany przez nią produkt. 

Kobieta chciała w haniebny sposób zarabiać na koronawirusie 

Kobieta pochodząca z Trzebini w Małopolsce zaplanowała, że będzie prowadzić handel domowymi testami na koronawirusa. Ogłoszenia o wprowadzeniu produktów na rynek szybko pojawiły się w sieci. 

- Testy powinny być u nas w poniedziałek. W związku z powyższym jeśli ktoś z Was prywatnie chciałby zamówić dla siebie taki test, proszę o podanie ilości w komentarzu oraz kontakt przez messangera z podaniem numeru kontaktowego. Cena za taki test będzie między: 35-40 pln. Będzie możliwa również wysyłka. Sytuacja na rynku zmienia się tak szybko, że trudno pewne rzeczy przewidzieć - pojawiło się ogłoszenie na Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawa 39-latki już została zgłoszona do prokuratury, która przekazała, że nie ma żadnej możliwości, by kobieta dysponowała testami na COVID-19.

Kobieta usłyszy zarzuty w sprawie 

Na trop 39-latki wpadł policjant, który przeglądał sieć. Kiedy okazało się, że zamieszczone w sieci ogłoszenia nie są żartem, policja natychmiast zaczęła interweniować w sprawę. Kobieta może usłyszeć zarzut oszustwa, który będzie oznaczał, że może trafić do więzienia nawet na osiem lat. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało najnowsze informacje. Liczba chorych na koronawirusa rośnie w błyskawicznym tempie

2. Koronawirus na włosach? Jak często myć głowę w czasie epidemii? Lekarz odpowiada

Przy okazji sprawy 39-latki policja podkreśla, jak ważne jest zachowanie rozsądku w obecnych czasach. W sieci może pojawiać się wiele produktów, które mają przeciwdziałać koronawirusowi. Sytuacje kryzysowe sprawiają, że wiele osób postanawia dorobić się na panice. Wszystkie oferty, które pojawiają się w sieci, trzeba dokładnie sprawdzać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z bronią w ręku ukradli 100 tys. maseczek. Przez koronawirusa dochodzi do strasznych wydarzeń
  2. Jerzy Brzęczek nie poprowadzi Polski na Euro? Zaskakujące słowa prezesa PZPN
  3. Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów
  4. Ile potrwa epidemia koronawirusa w Polsce? Gowin zdradził najgorszy scenariusz, porażająca wizja
  5. Niewiarygodne wiadomości z Wuhan. Sytuacja, jakiej nie było od początku epidemii
  6. Decyzja rządu z ostatniej chwili: handel w niedzielę zostanie częściowo przywrócony

źródło: rmf24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News