Kobieta pije benzynę
YouTube tlc uk
Irmina Jach - 18 Września 2020

Każdego dnia wypija 12 łyżeczek benzyny. Efekt po roku jest porażający

Kobieta, która była bohaterką jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych, pochwaliła się publicznie swoimi nietypowymi preferencjami dietetycznymi. Każdego dnia odczuwa silną potrzebę picia benzyny. W ciągu doby spożywa aż 12 łyżeczek tego płynu. Efekty, które zaobserwowała po roku, są przerażające. Trudno uwierzyć.

Kobieta, która wzięła udział w programie emitowanym przez stację TLC UK, należy do grona osób, które mogą pochwalić się bardzo nietypowymi nawykami żywieniowymi. W przeciwieństwie do innych łasuchów, nie sięga po słodycze, słone przekąski ani gazowane napoje. Zdecydowanie woli smak benzyny. To niejedyny nietypowy nawyk, o jakim pisaliśmy.

Czerwona strefa - wiadomośćWiadomość z ostatniej chwili. Natychmiastowe zamknięcie, nie było innej opcjiCzytaj dalej

Kobieta każdego dnia wypija 12 łyżeczek benzyny

Kobieta, po emisji show "Moje dziwne uzależnienie", cieszy się dużą popularnością wśród internautów z całego świata. Przyczyną nagłego zainteresowania jest jej wyznanie dotyczące pociągu do spożywania benzyny. Shannon opowiadała, że każdego dnia sięga nawet po 12 łyżeczek tego nietypowego napoju. Nie może się powstrzymać, nałóg jest silniejszy od niej. Apetyt jest tak ogromny, że dziewczyna, wychodząc do szkoły, zabiera ze sobą płyn przelany do butelki po wodzie mineralnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska mieszka w prawdziwych luksusach, wystarczy spojrzeć na łazienkę. Wyciekły powalające zdjęciaCzytaj dalej

- Ma jednocześnie słodki i cierpki smak. Kiedy ją piję, jestem szczęśliwa - zwierzała się Shannon.

Kobieta wypija nawet pięć litrów benzyny rocznie. Przed kamerami zademonstrowała, jak spożywa płyn z wielkiego, czerwonego kanistra. Mimo że trujący płyn dotkliwie pali ją w gardło, nie potrafi oprzeć się uzależnieniu. Niestety, nie pomaga również świadomość, że takie postępowanie jest niezwykle niebezpieczne i może doprowadzić do tragedii. Już teraz dziewczyna zaobserwowała pierwsze konsekwencje swoich czynów.

Dzisiaj grzeje:

1. Ogromne ognisko zakażeń, sytuacja jest fatalna. Zamknięto kilka placówek w trybie nagłym

2. Ministerstwo zdrowia właśnie podało najgorszą możliwą wiadomość. Polacy zamarli

3. Nauczyciele już dłużej nie mogą. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, przerywają milczenie

Kobieta boryka się ze znacznym powiększeniem wątroby i mniejszą wrażliwość na bodźce. Ponadto eksperci zdiagnozowali u niej tzw. łaknienie spaczone, które objawia się chęcią jedzenia rzeczy, które nie są przeznaczone do spożycia. Ze względu na ogromne ryzyko utraty zdrowia lub życia niezbędne jest jak najszybsze podjęcie intensywnej terapii. Specjaliści, zaniepokojeni stanem zdrowia Shannon, zalecają zastosowanie psychoterapii połączonej z podawaniem medykamentów.

- Moim zdaniem, w jej ciele nie ma ani jednego układu, który funkcjonowałby w stu procentach prawidłowo - skomentowała lekarka zaproszona do udziału w programie "Moje dziwne uzależnienie".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącej
  2. TVP przekazała fantastyczne wiadomości. Chodzi o polskie kluby w Lidze Europy, kibice będą zachwyceni
  3. Choroba postępuje, sytuacja pogarsza się z każdą chwilą. Marcin Miller błaga o pomoc
  4. Klamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wieku
  5. Dramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażająca
  6. Mięso mielone zmieniło kolor na szary? Specjaliści nie mają wątpliwości, możesz z nim zrobić tylko jedno

Kobieta - ciało55-latka powala ekstrawagancją. Wystarczy tylko spojrzeć na jej ciało, nikt by się nie odważyłCzytaj dalej

Źródło: Styl.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News