Ciągle nie mogą uwierzyć, że stała się tak wielka tragedia. Niestety nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć

Ciągle nie mogą uwierzyć, że stała się tak wielka tragedia. Niestety nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć Źródło: Pxhere.com

Kobieta nie żyje, bliscy nie mogą uwierzyć, że zginęła w taki sposób. Sprawa jest o tyle zagmatwana, że zamieszany jest w nią partner ofiary. Bliscy są pewni, że to właśnie on stoi za jej śmiercią.

Kobieta pewnego wieczoru została znaleziona martwa. Przed śmiercią musiała ogromnie cierpieć. Kiedy sąsiedzi natrafili na jej bezwładne ciało, nie dało się już nic zrobić.

Kobieta została znaleziona na chodniku. Nie dawała znaków życia

Zaledwie dzień po walentynkach wydarzyła się ogromna tragedia. Najpierw sąsiedzi usłyszeli krzyk, a potem ujrzeli kobietę leżącą w kałuży krwi. Policja, która została wezwana na miejsce, nie mogła uwierzyć własnym oczom, widok był nader drastyczny. Nikt nie mógł jej już pomóc - 38-letnia Amie Harwick, popularna terapeutka z zakresu pomocy małżeństwom i rodzinom po przewiezieniu do szpitala zmarła.

Sąsiedzi szybko zrelacjonowali, że zanim doszło do tragedii, usłyszeli krzyk kobiety. Po wybiegnięciu z domu zauważyli, że leży na chodniku w kałuży krwi. Musiała wypaść przez okna swojego mieszkania na 3. piętrze - lub ktoś mógł jej w tym pomóc. Mieszkając w Harwick w Hollywood Hills, miała nadzieję na odzyskanie spokoju i równowagi. Policjanci wykonując oględziny miejsca zbrodni zauważyli, że w mieszkaniu są ślady włamania i walki. Nieżyjąca już kobieta była poważnie ranna. W związku z ustalonymi poszlakami aresztowano jej byłego ukochanego, 41-letniego Garetha Pursehouse.

Oskarżony miał zakaz zbliżania się - dokument niedawno wygasł

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co najważniejsze, Amie wielokrotnie informowała, że odczuwa strach przed byłym partnerem. Mężczyzna otrzymał nawet zakaz zbliżania się do terapeutki, jednak kiedy ten wygasł, mógł pozwalać sobie na więcej. W mediach pojawiły się informacje, że widzieli się 2 tygodnie przed jej śmiercią. Oskarżony przebywa teraz w areszcie, może wyjść za kaucją 2 milionów dolarów, jednak nic tego nie zapowiada.

Dzisiaj grzeje: 1. Ciągle nie mogą uwierzyć, że stała się tak wielka tragedia. Niestety nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć
2. Nie żyje kultowa gwiazda. Widzowie TVP ją uwielbiali, chorowała na raka

- Ludzie mogą mówić o szczęściu, jeżeli doświadczą w swoim życiu chociaż jeden raz takiej miłości, jaka nas łączyła. Była pozytywną siłą w tym świecie, niestrudzoną i nieskruszoną mistrzynią dla kobiet i pasjonatką swojej pracy - wspominał zmarłą kobietę jej inny z byłych partnerów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  3. Niewiarygodne, jak się zmienił najgrubszy człowiek świata. Schudł 330 kilogramów, nie przypomina dawnego siebie
  4. "Nie ma przypadkowych spotkań". Dagmara z "Królowych życia" dodała wymowne zdjęcie z mężczyzną, fani wolą Jacka
  5. Fakty są przerażające. Wielka przyjemność zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór o 90 procent
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News