Kobieta przez niemal 30 minut była w stanie śmierci klinicznej. Gdy wróciła do życia wypowiedziała piorunujące słowa

Kobieta przez niemal 30 minut była w stanie śmierci klinicznej. Gdy wróciła do życia wypowiedziała piorunujące słowa Źródło: freeimages

Kobieta zawsze cieszyła się świetnym zdrowiem i nigdy nie narzekała na żadne, poważniejsze dolegliwości. Na początku roku upadła i straciła przytomność. Jej twarz momentalnie zrobiła się purpurowa i nie mogła oddychać. Lekarze określili jej stan jako śmierć kliniczną. Wróciła do świata żywych dopiero po 30 minutach, jej pierwsze słowa zaszokowały wszystkich.

Kobieta, która nigdy nie narzekała na żadne poważniejsze dolegliwości zdrowotne, pewnego dnia niespodziewanie upadła na ziemię. Zrobiła się sina i nie mogła złapać oddechu. Miała szczęście, że na miejscu znajdował się mąż, który wiedział jak się zachować w sytuacji kryzysowej. Rozpoczął resuscytację krążeniowo-oddechową i zadzwonił po pogotowie. Diagnoza lekarzy była druzgocząca. 

Kobieta zasłabła i zmarła

Całe zdarzenie miało miejsce w USA. W lutym 2019 r. Tina Henes nie spodziewała się, że jej życie zmieni się na zawsze. Lekarze uznali, że nie żyje. Nie wiedzieli, że zapadła w stan śmierci klinicznej.  Jest to zanik widocznych oznak życia organizmu, takich jak bicie serca (objawia się to prostą linią na obrazie EKG, czyli asystolią), akcja oddechowa czy krążenie krwi. W wyniku zatrzymania akcji układu krążenia i oddechowego zostaje zatrzymany dopływ tlenu do układu nerwowego, który jest najbardziej podatny na jego niedobór. W takim przypadku już po upływie 3-5 minut zaczynają obumierać komórki kory mózgowej.

Rodzina kobiety była pogrążona w żałobie. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią ukochanej żony. Nagle, po 27 minutach, kobieta, którą uznano za zmarłą, obudziła się. Wszyscy byli w szoku, łącznie z lekarzami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tina oszukała śmierć

Pierwszą rzecz, jaką kobieta zrobiła po przebudzeniu, była prośba o podanie kartki z długopisem. 

- To jest prawdziwe - napisała na niej i wskazała palcem w górę, a wszystkich wbiło w ziemię. 

Po pewnym czasie Tina opowiedziała swojej rodzinie co widziała po drugiej stronie. Jej relacja była szokująca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża
2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

Kobieta twierdzi, że widziała stojącego przed wielką bramą Jezusa Chrystusa. Zza drzwi bramy widać było oślepiające światło. Tina była przekonana, że stała przed wejściem do raju. Cała rodzina Tiny uwierzyła w jej historię. W konsekwencji tych wydarzeń, nawrócili się na wiarę chrześcijańską. Jej siostrzenica postanowiła nawet wytatuować sobie pierwsze słowa po przebudzeniu ciotki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Będzie afera? Kamery uchwyciły jak księżna Kate potraktowała Williama, nie mieści się w głowie
  4. Żona znalazła sekretny zeszyt męża. Przejrzała go i zamarła, treść zwala z nóg
  5. Nastolatkę zgwałciło czterech kolegów z klasy. Kilkanaście miesięcy później jej matka dokonała makabrycznego odkrycia w łazience

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News