Poczuła ogromny ból, bakteria zżerała jej ciało od środka. Usłyszała najgorszą diagnozę, ale dzień później jej stan zaskoczył nawet lekarzy

Poczuła ogromny ból, bakteria zżerała jej ciało od środka. Usłyszała najgorszą diagnozę, ale dzień później jej stan zaskoczył nawet lekarzy Źródło: Facebook

Kobieta nagle poczuła się bardzo źle, a jej serce się zatrzymało. Natychmiast została przetransportowana do szpitala. Lekarze nie mieli dobrych wiadomości, ogłosili jej potworną diagnozę, jednak dziewczyna zaskoczyła wszystkich.

Kobieta poczuła się bardzo źle podczas kolacji, uskarżała się na potworny ból i nie mogła nic przełknąć. Nagle zatrzymała się u niej akcja serca, natychmiast została przewieziona do szpitala. Lekarze postawili przerażającą diagnozę, nie dawali dziewczynie szans na przeżycie.

Kobieta została przewieziona do szpitala po tym, jak zatrzymała się u niej akcja serca

22-letnia kosmetolog przeszła operację w klinice w Nevadzie, niedługo po zabiegu zaczęła czuć się gorzej. Kiedy dziewczyna usiadła z rodziną do kolacji w Święto Dziękczynienia, nie mogła nic przełknąć. Uskarżała się również na potworny ból w okolicy blizny pooperacyjnej. Jej stan szybko się pogarszał, aż nagle serce 22-latki przestało bić. Natychmiast trafiła do szpitala, a lekarze rozpoczęli poszukiwania przyczyn jej krytycznego stanu zdrowia. Diagnoza była potworna.

U Ashleigh zdiagnozowano martwicze zapalenie powięzi wywołane przez szczep bakterii Streptococcus. Prawdopodobnie zaraziła się morderczymi bakteriami podczas operacji, którą wcześniej przeszła. Rodzina i przyjaciele kobiety byli zdruzgotani, medycy nie dali im żadnej nadziei i polecili pożegnać się z bliską. Wciąż walczyli o życie 22-latki, jednak nie wierzyli, że uda się jej pokonać infekcję, która objęła całą dolną część jej ciała. Ashleigh została sparaliżowana i zapadła w śpiączkę, a jej funkcje życiowe były sztucznie wspomagane.

Lekarze nie dawali dziewczynie żadnych szans, ta jednak nie poddawała się. Przetrwała dobę, a jej stan stabilizował się z godziny na godzinę. Przeprowadzono aż 8 zabiegów, mających na celu usunięcie martwej tkanki, która pojawiła się w organizmie dziewczyny przez zabójcze bakterie. 22-latka została przewieziona na oddział do centrum oparzeniowego w Las Vegas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta miała martwicze zapalenie powięzi, dawali jej niewiele szans na przeżycie

Niedawno jej rodzina przekazała radosne wieści. Stan Ashleigh ustabilizował się.

- Dzisiaj Ashleigh obudziła się silna i zdeterminowana. Z pomocą mogła po raz pierwszy wstać i poruszyć nogami - napisali bliscy kobiety na swojej stronie GoFundMe . 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Zginął w wyniku poważnego wypadku, fani w żałobie
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Matka dziewczyny jest niezmiernie szczęśliwa. Cały czas wierzyła, że jej córka wróci do zdrowia.

- Jest odważna i bezczelna, słodka, mądra i piękna. Nigdy się nie poddaje - powiedziała o Ashleigh.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  2. Niektóre emerytki zyskają podwójnie. Nie tylko wyższą emeryturę, ale i odszkodowanie
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

źródło: DailyMail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News