Japonki już dawno odkryły tajemnicę młodego wyglądu. Od lat stosują 1-minutowy masaż oczu, rezultaty są powalające

Japonki już dawno odkryły tajemnicę młodego wyglądu. Od lat stosują 1-minutowy masaż oczu, rezultaty są powalające

Kobieta, która wymyśliła ten masaż, dała szansę wszystkim paniom na zadbaną okolicę oczku, która jest bardzo problematyczna, jeżeli chodzi o pielęgnację. Okazuje się, że wystarczy minuta, by osiągnąć piorunujący efekt.

Kobieta pochodząca z Japonii, Yukuko Tanaki, zrewolucjonizowała podejście do pielęgnacji okolic oczu. Skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna, przez co narażona jest na wpływ czynników zewnętrznych. Nieprawidłowa pielęgnacja tych okolic może doprowadzić do pojawiania się zmarszczek, które niwelują trud, jaki kobiety wkładają w dbanie o swoją cerę. 

Kobieta z tysiącem kosmetyków w łazience

Wraz z pojawieniem się na polskim rynku książki "Sekrety urody Koreanek. Elementarz pielęgnacji" mogliśmy obserwować boom na azjatyckie kosmetyki. Przedstawiona w książce metoda wielofazowej pielęgnacji skóry twarzy może przyczynić się do poprawienia jakości cery, a żeby ją zaobserwować wystarczy sięgnąć po kosmetyki prosto z Azji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polki skuszone rezultatami w postaci nieskazitelnej cery każdej Azjatki kupowały produkty do pielęgnacji. Do teraz można zauważyć, że sklepowe półki uginają się od produktów, skierowanych do konsumentek zainteresowanych koreańską pielęgnacją.

Każda kobieta powinna poznać ten masaż 

Wizażystka Yukuko Tanaki jest zdania, że aby dbać o okolice oczu, wcale nie potrzeba kupować najdroższych kosmetyków. Masaż, który zaproponowała, działa nawet "na sucho". Oczywiście, podkreśla, że użycie kosmetyku może przynieść jeszcze lepsze rezultaty, ale nie jest on niezbędny.

Masaż Tanaka zaczynamy od okoli oczu, od linii pod okiem, od zewnętrznego kącika do wewnętrznego, by płynnym ruchem przejść na górną powiekę, do punktu w którym rozpoczęłyśmy masaż. Następnym krokiem masażu jest przejechanie palcami pod oczami, od nosa do uszu i "zjechanie" wzdłuż szyi. Później wracamy do wewnętrznego kącika oka, by pod nim "narysować" łezki, a następnie ponowić masaż wzdłuż szyi. Ostatni krok w masażu zaczynamy z palcami na brodzie, by udać się w górę, obrysowując nos, a na koniec znowu zaczynając od uszu, masować wzdłuż szyi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Ogromy wstrząs przed meczem z Izraelem. Lewandowski na ławce rezerwowych i nie bez powodu

Yukuko Tanaki podkreśla, że masaż należy wykonywać przynajmniej minutę dziennie, by osiągnąć najlepsze rezultaty. Warto pamiętać, że twarz należy oczyścić i nie dotykać jej brudnymi rękoma.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy mogą POŻEGNAĆ SIĘ z dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plus
  2. Nagłaśniamy: antysemicki i antyromski żart w polskiej gazecie
  3. Pomarańczowy sernik bez pieczenia rozpływa się w ustach. Doskonale sprawdzi się na świątecznym stole, goście będą wniebowzięci
  4. Gwiazdor kabaretu stracił 800 tys. zł. Koszmar Michała Wójcika
  5. Właściciel zobaczył, że jego szczeniaki są zielone. Myślał, że się pobrudziły, ale prawda okazała się wstrząsająca

źródło: gazetawyborcza

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News