Okrzyknięto ją najbrzydszą kobietą świata. Choć je za dwóch, waży 30 kg

Okrzyknięto ją najbrzydszą kobietą świata. Choć je za dwóch, waży 30 kg Źródło: Instagram.com

Ta kobieta została okrzyknięta przez społeczeństwo najbrzydszą przedstawicielką płci pięknej na świecie. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że jej wygląd jest wynikiem potwornej choroby, na którą cierpi od dnia swoich narodzin.

Kobieta przez swoją chorobę została okrzyknięta najbrzydszą na świecie. Za jej postacią kryje się historia, która inspiruje wiele osób i pokazuje, jak nasz wygląd zewnętrzny może wpływać na to, jak jesteśmy postrzegani w społeczeństwie. Dużo mówi się o tym, że liczy się przede wszystkim wnętrze człowieka, jednak wiele osób nadal ocenia innych przez pryzmat wyglądu zewnętrznego.

Lizzie Valasques ma aktualnie 28 lat i w swoim życiu doświadczyła całej masy upokorzeń i czystej niechęci wobec siebie, a to wszystko jest spowodowane tylko i wyłącznie jej chorobą. Mimo to, dla niektórych osób sam fakt, że Lizzie próbuje walczyć z przeciwnościami losu, wystarczył, aby kłaść jej kłody pod nogi. 

Została uznana za najbrzydszą kobietę na świecie, teraz walczy z hejterami

Lizzie Valasques urodziła się w 1989 roku z Zespołem Wiedemanna-Rautenstraucha. Jest to bardzo rzadka choroba, która prowadzi do tego, że pojawia się dysmorfia twarzy oraz zanikiem tkanki tłuszczowej. Dodatkowo charakteryzuje się niską masą urodzeniową. Lizzie była wcześniakiem i ważyła ledwo kilogram, to lekarze nie dawali jej szans na przeżycie.

Jednak ona już od pierwszych swoich dni pokazywała wszystkim, co w nią wątpią, że są w błędzie. Niestety choroba Lizzie prowadzi również do przyspieszonego starzenia się skóry i hamuje przybieranie na wadze. Doprowadziło to do tego, że kobieta je dosłownie co 15 minut, a mimo to waży zaledwie 30 kilogramów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci radzą jej by się zabiła. Ona nadal walczy z hejtem w sieci

Dodatkowo 28-latka straciła wzrok w swoim prawym oku, jednak nie przeszkodziło to jej być bardzo aktywną w mediach społecznościowych, czy w wydaniu książki i ukończeniu studiów. Jednak mimo wszystko w pewnym momencie skupił się na niej ogromny hejt. W Internecie pojawiło się nagranie zatytułowane "Najbrzydsza kobieta na świecie" i składało się ze zdjęć Lizzie.

Nagranie zostało odtworzone miliony razy i pojawiła się pod nim cała masa komentarzy, w których internauci radzili, aby Lizzie się zabiła, albo że powinna zostać spalona. Jak sama przyznaje, był to dla niej najgorszy dzień w życiu, który jednak jej nie zatrzymał i 28-latka nadal stara się pokazać, że ludzie nie powinni jej szufladkować ze względu na wygląd. Jej upór i determinacja bez wątpienia są godne pochwały.

Kobieta fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nagle ODWOŁAŁ wszystkie koncerty! Powód mrozi krew w żyłach. Fani są przerażeni!
  2. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  3. Papież Franciszek pozbawi Jana Pawła II świętości? "Dewojtylizuje kościół"
  4. Wszyscy znali ją jako babkę Kiepską. Zdjęcie aktorki z młodości odbiera mowę
  5. Setki tysięcy emerytów nie dostaną 1100 złotych. Rząd chciał to przemilczeć
  6. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Książę jest gejem?!

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News