Wymyśliła świetny sposób, jak pomagać podczas kwarantanny. Tysiące osób chcą robić to samo

Wymyśliła świetny sposób, jak pomagać podczas kwarantanny. Tysiące osób chcą robić to samo Źródło: Facebook.com becky.wass.7

Kobieta wykazała się wielką kreatywnością i wymyśliła niezwykły sposób na pomoc w trakcie kwarantanny. Tysiące osób są zachwycone jej pomysłem.

Kobieta postanowiła, że nie będzie bierna w obliczu powszechnie panującej kwarantanny z powodu szalejącej pandemii koronawirusa. Wymyśliła niezwykły sposób na pomoc innym, tysiące osób są zachwycone jej kreatywnością, wielu już zaczęło ją naśladować.

Kobieta wymyśliła, jak pomóc osobom w kwarantannie

Pandemia koronawirusa przybiera na sile, coraz więcej osób zostaje zakażonych SARS-CoV-19. Służby bezpieczeństwa zalecają, by dla własnego dobra zostać w domu w ciągu najbliższych tygodni, szczególnie jeśli znajdujemy się w grupie ryzyka. Dotyczy to przede wszystkim osób starszych, chorych lub mających problemy z płucami. Ludzie Ci dla własnego bezpieczeństwa są często skazani na samotność i niejednokrotnie pozostawieni bez jakiegokolwiek wsparcia.

Becky Wass postanowiła, że nie będzie bierna wobec zaistniałej sytuacji. Brytyjka wymyśliła sposób, by nieść pomoc ludziom uwięzionym w domach. Jej pomysł zachwycił tysiące internautów, a wielu z nich już zaczęło naśladować Brytyjkę i również pomagać swoim sąsiadom i okolicznym mieszkańcom.

Kobieta zaprojektowała specjalną pocztówkę, dzięki której można uzyskać pomoc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brytyjka zaprojektowała pocztówkę, która ma dotrzeć do osób, które potrzebują pomocy, będąc zamkniętymi w swoich domach. Osoba oferująca pomoc wypełnia kartkę podstawowymi danymi typu imię i numer telefonu oraz obszar zamieszkania. Dodatkowo zaznacza na niej, w jakim zakresie może udzielić pomocy. Do wyboru jest zrobienie zakupów, wysłanie poczty, rozmowa telefoniczna lub załatwienie pilnej sprawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Jerzy Owsiak dostał SMS-a od ministra zdrowia podczas programu na żywo. Od razu przeczytał, dobitne słowa

2. Wyciekło wideo z włoskiego szpitala. Polka wysłała nagranie

Osoba w kwarantannie, do której dotrze kartka, może zadzwonić lub napisać SMS-a pod podany numer telefonu i dzięki temu uzyskać pomoc od sąsiada. Jednocześnie Becky przestrzega, by wszystko odbywało się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Należy zachować odpowiednią odległość, myć ręce, a zakupy najlepiej zostawić pod drzwiami. Pełna instrukcja również znajduje się na projekcie pomocnej pocztówki.


Facebook.com becky.wass.7

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  2. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  3. Wideo ma już tysiące wyświetleń. Owczarek niemiecki wpadł do wody, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Ważny apel Światowej Organizacji Zdrowia. Druzgocące dane, nie tylko seniorzy muszą uważać na koronawirusa
  5. Dotarli do tajnego raportu zagranicznego rządu. Ujawniają, ile potrwa epidemia i ilu ludzi może umrzeć
  6. Lidl naraził wszystkich podczas epidemii koronawirusa? Niedowierzanie, nikt nie myślał o konsekwencjach

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News