Obsługiwała jeden z największych koncertów w Dzień Kobiet, mając koronawirusa. Uczestnicy pilnie poszukiwani

Obsługiwała jeden z największych koncertów w Dzień Kobiet, mając koronawirusa. Uczestnicy pilnie poszukiwani Źródło: pixabay geralt

Kobieta obsługiwała jeden z największych koncertów w Polsce, który miał miejsce w dzień kobiet, mając koronawirusa. Wszyscy uczestnicy są pilnie poszukiwani.

Kobieta zarażona koronawirusem pracowała na największym koncercie, który odbywał się 8 marca w Dzień Kobiet. Wszystkie osoby, które mogły mieć kontakt z chorą są pilnie poszukiwane. 

Kobieta pracowała w dzień kobiet, mając koronawirusa

To już kolejny przypadek, kiedy poszukiwani są uczestnicy wydarzenia, którzy mogli mieć kontakt z zrażoną koronawirusem osobą. W tym przypadku chodzi o kobietę, która nie wiedziała, że jest zarażona, ale niedługo po koncercie okazało się, że wynik badań jest dodatni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta pracowała podczas koncertu „12 Tenorów & Diva”, który odbył się 8 marca w Filharmonii Łódzkiej. W sieci pojawił się pilny apel do wszystkich słuchaczy, którzy mogli mieć kontakt z bileterką. 

Filharmonia Łódzka opublikowała pilny apel 

W związku z sytuacją w sieci pojawił się pilny apel do wszystkich osób, które tego dnia przebywały w Filharmonii Łódzkiej. 

- Szanowni Słuchacze, informujemy, że 8 marca (niedziela) jedna z osób obsługi bileterskiej była osobą zakażoną koronawirusem, choć nie miała jeszcze tej świadomości. Niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości o dodatnim wyniku testu u tej osoby, zwracamy się z apelem do wszystkich słuchaczy, którzy byli obecni podczas niedzielnego koncertu impresaryjnego pt. „12 Tenorów & Diva” o zachowanie szczególnej ostrożności zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Informujemy, że Filharmonia Łódzka w związku z powyżej opisanym zdarzeniem podjęła wszystkie, przewidziane procedurą czynności i stosuje się do wszystkich zaleceń dedykowanej PSSE - czytamy w apelu na Facebooku Łódzkiej Filharmonii. 

Dzisiaj grzeje: 1. 28-letni Polak pokonał koronawirusa? Najnowsze ustalenia mediów o jego leczeniu

2. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły

Każda osoba, która mogła mieć kontakt z zarażoną kobietą, powinna zachować wszelką ostrożność, a jeśli zaobserwuje u siebie objawy koronawirusa, niezwłocznie zgłosić się do łódzkiego szpitala zakaźnego, by wykonać niezbędne badania, które zweryfikują, czy rzeczywiście doszło do zakażenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Bartosz Bereszyński zarażony wirusem. Piłkarz zdradził jak się czuje
  3. Szumowski skomentował zachowanie Polaków. Wystosował wiele próśb, nie spodziewał się takiego odzewu
  4. Koronawirus szaleje w Polsce, a lekarze planują strajk? Mają jeden kluczowy warunek
  5. Mało kto o tym wie, czym się różni kwarantanna od izolacji? Szumowski rozwiewa wszelkie wątpliwości
  6. Zgony i nowe zakażenia koronawirusem w Polsce wywindowały ceny mięsa. W poniedziałek w sklepach może być drożyzna

źródło: wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News