U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo

U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo Źródło: pxhere

Kobieta poszła do gabinetu ginekologicznego. Podczas badań doszło do wydarzeń, które zostaną jej w pamięci na zawsze. Dziś pomimo upływu czasu, ciągle wspomina te chwile, które niemalże doprowadziły ją do samobójstwa.

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje. Nigdy w życiu nie słyszała, żeby ktokolwiek zachował się tak podczas badania. To, co zrobiła było w jej oczach niedopuszczalne, a po wizycie przez długi czas nie mogła pogodzić się z myślą o życiu z takim wstydem.

Ciężarna kobieta na zawsze zapamięta tę wizytę u ginekologa

- Już nigdy nie spojrzę lekarzowi w oczy - powiedziała kobieta

Była w zaawansowanej ciąży, a przed nią kolejna wizyta u ginekologa, który miał wykonać badanie, by dowiedzieć się, jak rozwija się płód. Lekarz, który zajął się kobietą, nie wiedział, że od pewnego czasu cierpi ona na pewne dolegliwości, które czasami występują u ciężarnych pań. 

Kobieta wraz z pojawieniem się ciąży zaczęła odczuwać zwiększony popęd seksualny. Im ciąża posuwała się dalej, tym ona nabierała większej ochoty na zbliżenia. Podczas jednego, potrafiła doświadczyć 3-4 orgazmów, co wcześniej nigdy jej się nie udawało. W gabinecie lekarskim, podczas badania poczuła, że jej okolice intymne są jeszcze bardziej uwrażliwione. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przez wydarzenia w gabinecie zaczęła myśleć o samobójstwie 

- Usadowiłam się na fotelu ginekologicznym, lekarka nałożyła żel na dłonie i wsunęła dwa palce, żeby mnie przebadać. Wtedy już wiedziałam, co się za chwilę wydarzy. Próbowałam to powstrzymać, ale nie potrafiłam. Ona robi swoje, a ja najnormalniej w świecie dostałam orgazmu - opowiedziała o swojej przygodzie w gabinecie lekarskim kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, kim jest ojciec Ewy Farnej! Nikt NIE spodziewał się takich informacji
2. Ksiądz zabił policjanta. Przekazano bolesne szczegóły

Kobieta ginekolog, która badała przyszłą mamę, podeszła bardzo profesjonalnie do tego, co się stało. Niestety, ciężarna kobieta pomimo wspaniałego podejścia lekarki, nie mogła pogodzić się z tym, co się stało. Twarz jej płonęła ze wstydu i rozważała samobójstwo. Do porodu został niecały miesiąc, ale kobieta nadal nie może przełknąć wstydu, którego doświadczyła w gabinecie lekarskim. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  3. Upokarzająca wpadka przyjaciela państwa młodych. Zrobił z siebie pośmiewisko, jednak najgorsze stało się chwilę później [WIDEO]
  4. Ogromny cios dla fanów. Jedna z najważniejszych gwiazd zrezygnowała z występu w Sylwestra, powód jest wstrząsający
  5. Fatalne wiadomości, zmarł uwielbiany aktor znany z serialu na TVP. Przegrał długą walkę z ciężką chorobą   

źródło: papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News