Kobieta, która dostała tytuł najlepszej bizneswoman w Polsce nie żyje. Miała tylko 29 lat, okropne doniesienia

Kobieta, która dostała tytuł najlepszej bizneswoman w Polsce nie żyje. Miała tylko 29 lat, okropne doniesienia Źródło: pikio.pl

Kobieta, która została uznana przez pismo branżowe za jedną z najbardziej obiecujących, polskich person w biznesie, nie żyje. Zmarła w wieku zaledwie 29 lat.

Ta kobieta miała przed sobą światłą przyszłość w biznesie. Jej rewolucyjny pomysł był niezwykle awangardowy na rynku, w który zdecydowała się wejść. Niestety, nie będzie jej dane samodzielnie kontynuować ekspansji, pokonała ją ciężka choroba nowotworowa.

Kobieta w tym biznesie nie była częstym widokiem

Dominika Diller postanowiła wedrzeć się na rosnący w niedawnym czasie rynek piw kraftowych, który był efektem tzw. przez miłośników piwa "piwnej rewolucji". Wielu miłośników tego trunku miało dosyć "piw koncernowych" dostępnych w sklepach osiedlowych i wielkopowierzchniowych, co przyczyniło się do wzrostu popularności trunków rzemieślniczych i lokalnych. W tym stosunkowo świeżym rynku swoją niszę wypatrzyła właśnie Dominika Diller.

Młoda bizneswoman przyznała, że chciała odczarować mit piwa, jako alkoholu przeznaczonego głównie dla mężczyzn, kojarzonego jako coś taniego i niezbyt wyszukanego. Dlatego też stworzyła browar Hoplala, który tworzył piwa przeznaczone dla kobiet. Ponadto w zakładzie zatrudniane były tylko kobiety.

Browar zdobył większą popularność, po tym, jak uwarzono w nim piwo Czarny Protest, nawiązujące do demonstracji kobiet przeciwko ustawie zaostrzającej prawo aborcyjne.

Zmarła została doceniona jako jedna z najlepszych polskich bizneswoman

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Efekty jej pracy zostały szybko docenione. Dominika Diller znalazła się na liście 30 przed 30, czyli zestawieniu najlepszych przedsiębiorców, którzy nie przekroczyli 30 roku życia. Pochodząca z Podlasia 29-latka cieszyła się sporą renomą w środowisku, bo na liście umieszczono ją po zapytaniu uznanych polskich biznesmenów.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Roksana Węgiel pokazała się na scenie w kombinezonie tak obcisłym, że wszyscy mogli dokładnie obejrzeć jej pupę. Przesadziła?

- Jak na osobę walczącą z rakiem była zadziwiająco pogodna. Skoncentrowana, pewna siebie, z umysłem jak brzytwa. O chorobie świadczyła wyłącznie jej fryzura - pisał Forbes, wspominając zmarłą niedawno bizneswoman. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa płaca minimalna UDERZY w dzieci. Maluchy będą przymierać głodem
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. ZUS obniży Polakom emerytury? Niepokojące doniesienia mediów, taka obniżka znacznie uszczupliłaby portfele seniorów
  4. Wiadomość o stracie spadła na Rydzyka jak grom z jasnego nieba. Tak źle u niego jeszcze nie było
  5. Oświadczał się swojej dziewczynie. Wtedy wyznała mu tajemnicę, którą ukrywała przed nim od 15 lat, a jego aż zatkało

Źródło: Forbes

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News