W nocy na ulicy podeszła do niego obca kobieta i przytuliła go. Wyszeptała mu kilka słów do ucha, musiał natychmiast zareagować

W nocy na ulicy podeszła do niego obca kobieta i przytuliła go. Wyszeptała mu kilka słów do ucha, musiał natychmiast zareagować Źródło: alextorrenegra/Flickr

Kobieta w środku nocy podeszła do zupełnie obcego mężczyzny i objęła go. Zdziwiony usłyszał, jak szepcze mu na ucho jedno słowo. Wystarczyło, by natychmiast zareagował. Bez niego ta historia mogłaby się potoczyć zupełnie inaczej.

Kobieta była bardzo zdenerwowana i nie miała pojęcia, co powinna zrobić. Próbowała już wszystkiego. Nagle zobaczyła obcego mężczyznę, który przebywał na ulicy, niewiele myśląc, podeszła do niego i uściskała. Mężczyzna usłyszał od niej jedno słowo, które sprawiło, że od razu postanowił działać. 

Kobieta podeszła do obcego mężczyzny

Był środek nocy, kobieta wracała z pracy. Nagle zauważyła, że śledzi ją trzech mężczyzn. Ulice były kompletnie puste. Kobieta zaczynała się coraz bardziej bać, nie wiedziała, do czego mogą być zdolni mężczyźni, którzy od dłuższego czasu za nią idą. Nagle zobaczyła, że otwarty jest sklep, bez wahania do niego weszła. Myślała, że w tym czasie mężczyźni odejdą. 

Niestety, oni czekali na nią pod sklepem. Kobieta szła przed nimi, gdy nagle zauważyła obcego mężczyznę, który nie wzbudzał żadnych podejrzeń. Podeszła do niego, objęła i wyszeptała mu na ucho jedno słowo. Mężczyzna natychmiast podjął decyzję. Wiedział, że jest w stanie zrobić to, o co go prosi kobieta. Dane Weeks zrobił nawet więcej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta uniknęła ogromnego niebezpieczeństwa

Dane Weeks usłyszał od obcej kobiety jedno słowo - "pomocy". Po uścisku kobieta wyjaśniła mu, że od dłuższego czasu śledzi ją troje mężczyzn. Przekazała nieznajomemu, że czekali na nią nawet pod sklepem. Kobieta błagała nieznajomego mężczyznę, by udawał, że są dobrymi znajomymi. Dane Weeks natychmiast wszedł "w rolę", postanawiając pomóc nieznajomej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Od dzisiaj nie obowiązuje kluczowy dla tysięcy Polaków zakaz. Można odetchnąć z ulgą

2. Przerażający finał poszukiwań mężczyzny z okolic Opola. Rozpoznali go po protezie

Kobieta uniknęła ogromnego niebezpieczeństwa, które jej groziło, gdyby nieznajomy jej nie pomógł. Dane Weeks na tyle się przejął zdarzeniem, że odprowadził nieznajomą do domu. Chciał, żeby nie groziło jej nic złego. Para na koniec wymieniła się numerami, by w razie czego młoda kobieta miała się z kim skontaktować. Kobieta była niesamowicie wdzięczna, że nieznajomy wybawił ją z opresji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się, partner Magdy Gessler ujawnił jej wstydliwy, mocno krępujący sekret. Prawda jest powalająca
  2. Anna Lewandowska dodała nowe zdjęcie, ale fani zwrócili uwagę tylko na jeden szczegół. Jest zdumiewający
  3. Kupiła jajka w supermarkecie. Miesiąc później stało się najbardziej niebywałe, zdjęcie zwala z nóg
  4. Pięć lat po śmierci żony dostał ręcznie napisany list. Przeczytał jego treść i zaczął płakać, prawda wyszła na jaw
  5. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 75. roku życia
  6. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Widzowie zaniemówią, ogromne zaskoczenie i radość

źródło: shareably

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News